Past na potkany a krysy dřevěná Klasická dřevěná sklapovací past na potkany a krysy

Kód: 14054
30 Kč 24,79 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Klasická dřevěná sklapovací past na potkany a krysy, která je vyrobena z kvalitního bukového dřeva je vyrobena v České Republice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Jedná se o klasickou sklapovací past na potkany a krysy, která slouží k úspěšnému chytání těchto hlodavců. Funguje na jednoduchém fyzikálním mechanismu a proto je její použití bez jakýchkoliv jedů a toxických látek. Past je vyrobena v České republice.

Návod k použití

Past funguje na jednoduchém mechanismu. Na plíšek napíchněte vhodnou, pro krysy a potkany atraktivní návnadu, jako jsou ořechy, kousek tvrdého pečiva, kousek uzené makrely apod. a past natáhněte a zajistěte. Nástrahu do pastiček důkladně upevněte, aby nedošlo k jejímu vytažení bez aktivace sklapovacího mechanismu. Jakmile se krysa či potkan návnady dotkne, past sklapne a způsobí bleskové usmrcení. Pasti doporučujeme umísťovat do koutů a rohů místností. Návnadu pokládejte vždy do nenatažených pastí.

Skladování

Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí.

Balení

Pasti jsou baleny v kartonových krabičkách po 15ti kusech. Prodejné i samostatně po jednom kuse. Uvedená cena je za jednu past.

Rozměry

165 x 75 mm

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokládejte na taková místa, aby jste zabránili zranění zvířat nebo lidí. Při vyprošťování usmrcených hlodavců noste pracovní rukavice. Ochrání vás před nechtěným sklapnutím a infekčními chorobami, které mohou tito škůdci přenášet. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky na hubení a likvidaci potkanů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: