Elektronická past na potkany a krysy Wifi Smart Kill

Kód: 15675
4 394 Kč 3 631,40 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

"Chytrá" elektronická past je pro Vaši chytrou domácnost - příjímejte upozornění o lapení potkana na Váš mobil odkudkoliv prostřednictvím uživatelsky přívětivé mobilní aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická chytrá past Vám ihned pošle přes bezplatnou aplikaci upozornění na Váš mobilní telefon, jakmile dojde k lapení hlodavce. Aplikace také mmj. sleduje počet zabití za dobu životnosti každé pasti a životnost baterie. Nastavení aplikace je rychlé a snadné a dokonce vám umožňuje dát každé z vašich pastí jiný název. Tato past je ideální řešení pro lidi s více pastmi na různých místech.

Elektronická past na krysy a potkany zabíjí hlodavce pomocí vysokého napětí, jsou tedy zabity humánně šokem. Tato velmi výkonná past dokáže usmrtit až 50 potkanů na jednu sadu plně nabitých baterií (4 baterie typu C nejsou součástí balení).
Do pasti není potřeba vkládat žádný jed nebo chemikálie. Past se velmi snadno vyčistí a po likvidaci chyceného hlodavce ji můžete znovu použít. Tato past umožňuje zlikvidovat mrtvého hlodavce tak, abyste se ho nemuseli dotknout, dokonce ho nemusíte ani vidět.

Elektrická past je určena pro použití ve vnitřních prostorách, na suchém a čistém místě.

Návod k použití

Past nevyžaduje použití žádných jedů nebo chemikálií. Součástí pasti je zásobník na návnadu, ke kterému se dostanete otevřením dvířek na zadní straně pasti.
Pomocí vhodného nástroje (např. nůž, vatová tyčinka, párátko apod.) do zásobníku umístíte návnadu tak, abyste na ni nepřenesli svůj pach. Návnady se tedy nedotýkejte holou rukou. Jako vhodnou návnadu můžete použít např. arašídové máslo, čokoládu, pomazánku z lískových oříšků nebo jinou pochutinu s vysokým obsahem bílkovin.

Past umístěte tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi apod.

Jakmile dojde k odchytu hlodavce, vypněte past a sejměte víko. Pak jednoduše vyhoďte mrtvého hlodavce do koše, aniž byste se ho museli dotknout! Odnímatelné víko poskytuje pohodlný přístup k destičkám spouště, což umožňuje snadné čištění mezi jednotlivými použitími.

Jak elektronická past funguje?

Pokročilá technologie inteligentních obvodů detekuje pohyb potkana v pasti. Past díky vodivému materiálu automaticky převede na hlodavce vysoké napětí a  okamžitě ho usmrtí. Po jeho usmrcení, vám past přes aplikaci (nutné wifi připojení) pošle upozornění o úspěšném odchytu hlodavce.
Pro fungování aplikace potřebujete chytrý telefon, tablet nebo podobné zařízení s mobilním připojením a silný Wi-Fi signál na místě, kde je past nastražena.
Past funguje i bez připojení k Wi-Fi. Pokud ale není připojena, neobdržíte upozornění a je tedy potřeba past pravidelně kontrolovat.

Pro provoz pasti je nutné použít 4 baterie typu C. Baterie nejsou součástí balení!!!

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Upozornění související s bezpečností

Nebezpečí úrazu elektrickým proudem, zařízení může vytvářet jistkry, které mohou zapálit okolí. Používejte pouze ve vnitřních prostorech , na suchém a čistém povrchu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Při manipulaci mějte vždy suché ruce a používejte gumové rukavice. Nikdy se chycených hlodavců nedotýkejte holou rukou. 
Elektromagnetické vlny: kardiostimulátory a zarízení na podporu života udržujte ve vzdálenosti od tohoto zařízení nejméně 30 cm. Pokud byste dostali šok, konzultujte to s vašim lékařem.
Před použitím zařízení si přečtěte uživatelskou příručku a všechny štitky a řiďte se jimi.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a návnady na potkany
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: