DUO ELIXIR na orchideje 35ml Dvousložkové hnojivo zajišťující výživu a rychlou regeneraci pro všechny druhy orchidejí.

Kód: 19304
28 Kč 23,14 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Toto dvousložkové hnojivo zajišťuje výživu a rychlou regeneraci pro všechny druhy orchidejí. Je ideálním řešením  zvláště pro květiny, které trpí problémy jako pomalý růst, nedostatečné kvetení, chřadnoucí kořenový systém, ale může být také použito jako prevence pro zdravé rostliny. Toto hnojivo je k okamžitému použití a jeho použití je velice snadné a pohodlné díky aplikátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Jedná se o dvousložkové hnojivo určené pro výživu a rychlou regeneraci všech druhů orchidejí. Obsahuje huminové kyseliny a fulvokyseliny. Je ideálním řešením  zvláště pro rostliny, které trpí problémy jako pomalý růst, nedostatečné kvetení, chřadnoucí kořenový systém, ale může být také použito jako prevence pro zdravé rostliny. Toto hnojivo je k okamžitému použití a jeho použití je velice snadné a pohodlné díky aplikátoru, v kterém je hnojivo prodáváno. Růžový kondicionér obsahuje makroživiny, což jsou základní živiny potřebné pro jejich správný růst a kvetení. Hnědý regenerátor je bohatý na huminové kyseliny, které orchideje posilují a zmírňují stres způsobený jejich přesazováním nebo nesprávnou péčí a obnovuje jejich ztracenou rovnováhu. Kombinace kondicionéru a regenerátoru obnovuje vitalitu rostlin, jejich zdravý vzhled a také krásné barvy květů a listů. Aplikátor umožňuje dávkování správné dávky hnojiva a regenerátoru současně. Tyto dvě tekutiny se nachází v samostatných dávkovačích pro uchování si svých důležitých vlastností po delší dobu. K jejich smíchání dojde až v zemině, což umožňuje vstřebávání živin a dalších důležitých látek rostlinami.

Návod k použití

Použijte jeden aplikátor na jednu rostlinu na měsíc. Odlomte špičku aplikátoru na vyznačeném místě. Vložte aplikátor do zeminy tak, aby roztok mohl volně vytékat. Pokud je to nutné, zmáčkněte aplikátor pro odblokování výtoku. Aplikátor ponechejte zasunutý v zemině, dokud nebude úplně prázdný. Při pravidelném zalévání účinkuje výrobek po dobu až čtyř týdnů, ikdyž hnojivo vyteče do zeminy mnohem dříve.

První pomoc při zasažení

Při nadýchání: odveďte postiženého na čerstvý vzduch. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.Při styku s kůží: Zasažená místa omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: Oční víčka držte otevřená a oči vyplachujte tekoucí vodou po několik minut. Při požití: Ústa vyplachujte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Chraňte před sluncem. Uchovávejte odděleně od potravin a mimo dosah dětí.

Složení

EUH208 obsahuje post-reakční směs 5-chlor-2 methylisothiazol 3(2H)-on a 2methylisotiazol-3-(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Deklarované indikátory: Celkový dusík (N) - 0,034, Celkový fosfor P2O5 - 0,29, Celkový draslík (K2O) - 0,05

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 4 roky od data výroby

Balení

Plastový obal o objemu 35 ml.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: