Substrát pro orchideje - hrubá struktura 5l Substrát pro orchideje s hrubší strukturou, ideální pro pěstování orchidejí

Kód: 18309
75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Substrát pro orchideje s hrubší strukturou, která zajistí maximální provzdušnění a tím ideální podmínky pro pěstování většiny orchidejí a ostatních epifytických rostlin. Jeho optimální složení zajišťuje zdravý růst a krásné květení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Jedná se o připravený substrát s hrubší a provzdušněnou strukturou, ideální k pěstování většiny orchidejí (Cattleya, Cymbidium, Phalaenopsis aj.), Anthurium, bromélií (Tillandsia, Vriesea, Aechmea, Guzmania, aj.) a ostatních epifytických (žijících na jiných rostlinách) rostlin. Má optimální složení. Je obohacen o základní živiny a stopové prvky ve vyrovnaném množství. Obsahuje vysoký podíl vláknité bílé rašeliny, což zajišťuje maximální provzdušnění a slouží tak jako prevence proti zahnívání kořenů.

Návod k použití

Při přesazovnání na dno nasypte vrstvu substrátu, pak vložte rostlinu a substrát dosypte a lehce přimáčkněte. S pravidelným přihnojováním začněte asi 4 týdny po vysazení. Oproti ostatním rostlinám stačí použít poloviční dávku hnojiva. Rostliny zalévejte přiměřeně podle druhu, velikosti, teploty a množství světla. Dávejte pozor na přemokření. Doporučujeme často rosit.

První pomoc při zasažení

Při nadýchání: odveďte postiženého na čerstvý vzduch. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.Při styku s kůží: Zasažená místa omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: Oční víčka držte otevřená a oči vyplachujte tekoucí vodou po několik minut. Při požití: Ústa vyplachněte vodou a vypijte asi 0,5 l vody. Při vážnějších případech, zejména při alergické reakci, vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Skladujte na suchém místě, v původním obalu. Uchovávejte odděleně od potravin, krmiv, hnojiv a desinfekčních prostředků, mimo dosah dětí.

fyzikální a chemické vlastnosti

pH 5,0 - 6,5, vlhkost max. 65%, obsah spalitelných látek min. 70%, částice nad 20 mm max 5%, celkový dusík (N)  v sušině max 1,4%, celkový fosfor P2O5 v sušině max 0,3%, ,draslík K2O v sušině max 0,4%

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 3 roky od data výroby

Balení

5L substátu v plastovém sáčku

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: