Elektronická past na krysy a potkany M241

Kód: 15529
2 572 Kč 2 125,62 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Elektronická past na krysy a potkany M241 zabíjí hlodavce pomocí vysokého napětí, jsou tedy zabity humánně šokem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Elektronická past na krysy a potkany M241 zabíjí hlodavce pomocí vysokého napětí, jsou tedy zabity humánně šokem. Tato velmi výkonná past dokáže usmrtit až 50 potkanů na jednu sadu plně nabitých baterií (4 baterie typu C nejsou součástí balení).
Do pasti není potřeba vkládat žádný jed nebo chemikálie. Past se velmi snadno vyčistí a po likvidaci chyceného hlodavce ji můžete znovu použít. Tato past umožňuje zlikvidovat mrtvého hlodavce tak, abyste se ho nemuseli dotknout, dokonce ho nemusíte ani vidět, jednoduše past uchopte za zadní stranu a hlodavce vysypte a zlikvidujte ho v souladu s místními předpisy.
Past je určena pouze pro použití ve vnitřních, suchých a čistých prostorách.

návod k použití

Nejprve vložte do pasti 4 baterie typu C, pak umístěte návnadu s vysokým obsahem bílkovin do dvířek na zadní části pasti. Poté přístroj zapněte a umístěte tam, kde je zvýšený výskyt hlodavců, nejlépe podél zdi. Poté, co hlodavec vleze do pasti, spustí se systém a on dostane šok z vysokého napětí. Vysoké napětí je na hlodavce přenášeno po dobu 2 min, aby byla jistota, že hlodavec šok nepřežije. Po chycení hlodavce se rozsvítí světelná LED kontrolka na pasti zeleně (Pokud světlo bude svítit červeně, je potřeba vyměnit baterie).

Balení

1 kus v kartonové krabičce
Baterie nejsou součástí balení!!!

Upozornění související s bezpečností

Past je určena pouze pro použití ve vnitřních, suchých a čistých prostorách. Děti mladší 8 let, zvířata a osoby se sníženými fyzickými, smyslovými nebo mentálními schopnostmi by s pastí neměly přijít do styku.
Před použitím pasti si pečlivě přečtěte návod, který je přiložen v balení.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky na hubení a likvidaci potkanů
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: