Loxiran sprej proti mravencům 250ml

Kód: 18129
303 Kč 250,41 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Přípravek Loxiran sprej proti mravencům 250 ml se velmi snadno aplikuje pomocí rozprašovače. Účinek tohoto přírodního insekticidu je okamžitý a dlouhodobý. I kdyžošetřené plochy oschnou, jsou pro mravenci stále toxické. Hlavní složkou je výtažek z květů kopretiny stračkolisté. Loxiran sprej proti mravencům od německé firmy Neudorff je vhodný pro ošetření venkovních i vnitřních ploch, například v domácnosti. Pokud potřebujete zasáhnout proti mravencům na větších plochách venku, doporučujeme Loxiran S. Pokud se potýkáte s mravenci pouze v domácnosti, je lepší použít Loxiran Mravenčí bufet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Loxiran Areosol

Sprej proti mravencům Loxiran působí na mravence okamžitě, hned několik vteřin po aplikaci. Přípravek je vhodný pro ošetření venkovních zpevněných ploch jako jsou cesty, chodníky ale i terasy. Se stejným úspěchem ho můžete použít i v domácnosti. Účinnou složkou Loxiran sprej proti mravencům je pyrethin z květů kopretiny stračkolisté ( Chrysanthemum cinerariaefolium ). Loxiran sprej působí proti všem druhům mravenců, a to i proti mravencům faraon.

Návod k použití Loxiran sprej proti mravencům

Přípravkem postříkejte důkladně všechny mravenčí stezky. Loxiran sprej proti mravencům můžete díky snadné aplikaci rozprašovačem jednoduše aplikovat i do škvír a dalších míst kde se mravenci pohybují a ukrývají. Ve venkovním prostředí můžete přípravek použít také přímo do mravenišť.

Složení Loxiran sprej proti mravencům

Hlavní účinnou složkou jsou pyrethriny - výtažky z kopretiny stračkolisté ( Chrysanthemum cinerariaefolium ). Koncentrace účinné látky ve spreji: cca 4 %.

První pomoc při zasažení Loxiran sprej proti mravencům

Doporučujeme se vyhnout jakémukoli zbytečnému kontaktu s přípravkem Loxiran sprej. V případě, že dojde k zasažení kůže, potřísněnou pokožku okamžitě omyjte vodou. Pokud dojde k zasažení očí, zasažené místo okamžitě vypláchněte dostatečným množstvím vody. Máte-li čočky, pokuste se je vytáhnout, je-li to možné. Při náhodném požití ústa vypláchněte, nic nekonzumujte, nepijte, nevyvolávejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc. Při nadýchání výparů z přípravku Loxiran sprej proti mravencům, zajistěte dostatek čerstvého vzduchu. V případě nutnosti vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování Loxiran sprej proti mravencům

Skladujte na suchém, chladném a dobře větraném místě. Skladujte v bezmrazé místnosti při teplotách max. 30 °C.

Balení Loxiran sprej proti mravencům

Přípravek Loxiran sprej proti mravencům dodáváme v plastovém obalu s rozprašovačem o objemu 250 ml. Koncentrace účinné látky ve spreji: cca 4 %.

Upozornění související s bezpečností

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P501 Odstraňte obsah/obal ve sběrně nebezpečného odpadu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení mravenců v domácnosti (bytě, domě) a na zahradě
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: