Mravenčí bufet 2 dózy + 20ml návnadového roztoku

Kód: 18124
303 Kč 250,41 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Tam, kde není vhodné při boji s mravenci aplikovat poprach či postřik, jsou vhodné Mravenčí bufety Lorixan. Přípravek šetrnýk životnímu prostředí je ideální pro likvidaci mravenců v domácnostech. Jeho hlavní výhodou je, že mravence zabije až po několika dnech, a ti tak látkou stihnou nakrmit celé mraveniště, které následně kompletně vyhyne. Návnada obsahuje jako hlavní účinnou látku spinosad, která je přírodního původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Loxiran Mravenčí bufet

Přípravek Loxiran Mravenčí bufet je díky návnadovým dózám ideální pro použití interiérech. Hlavní účinnou složkou je Spinosad, který vzniká fermentační činností bakterií Saccharopolyspora spinosa, nacházejících se přirozeně v půdě. Při setkáním s  mravenčím bufetem mravenci neodolají a začnou roztok odnášet do mraveniště. Látku postupně začnou konzumovat dělnice i královna. Přibližně za 1 – 2 týdny vyhubí mravenčí bufet celé mraveniště .Pro účinnou aplikaci umisťujte dózy v blízkosti mravenišť nebo na mravenčích stezkách.Potřebujte-li zlikvidovat větší mraveniště, potřebujete minimálně dvě návnadové dózy Mravenčího bufetu.

Návod k použití Loxiran Mravenčí bufet

Umístěte dózy s roztokem v blízkosti mravenišť a mravenčích stezek. Nádoby nikdy nepokládejte na přímé slunce - sluneční záření zničí účinnou látku. Pokud pokládáte dózy venku je potřeba je přikrýt třeba květináčem aby na ně nesvítilo slunce. Nejste-li si jisti umístěním, pozorujte, zda-li modré zabarvení roztoku postupně bledne. Pokud ano,znamená to, že na dózy svítí slunce. Změňte místo, kde mravenčí bufet umístíte. Po aplikaci pravidelně kontrolujte množství návnadové tekutiny. Je-li dóza prázdná, je nutné doplnit návnadu na mravence. Aplikaci roztoku na mravence, provádějte přímo na místě. Při doplňování roztok nakapejte opatrně do obou prohloubenin dózy. Pokud spotřebujete všechnu návnadovou kapalinu, není třeba kupovat celý mravenčí bufet - prodává se cenově výhodnější náhradní náplň bez návnadových misek.

Složení Loxiran Mravenčí bufet 2 dózy + 20 ml návnadového roztoku

Hlavní účinnou složkou je Spinosad v koncentraci 0,15 g/kg. První pomoc při kontaktu s Loxiran Mravenčí bufet Při manipulaci se vyhněte jakémukoli zbytečnému kontaktu s Loxiran mravenčí bufet. V případě, že přesto dojde k zasažení kůže, místo řádně opláchněte vodou. Pokud dojde k zasažení očí, důkladně je dostatečným množstvím vody. Pokud má zasažený kontaktní čočky, pokuste se je při ošetřování vytáhnout. Dojde-li k náhodnému požití látky,vypláchněte ústa vodou. V žádném případě nevyvolávejte zvracení a nepodávejte nic k jídlu ani k pití. Vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování Loxiran Mravenčí bufet

Skladujte uzavřené v originálním obalu na na suchém, chladném a dobře větraném místě. uchovávejte v místnosti při optimální teplotě 20 °C. Přípravek Loxiran Mravenčí bufet skladujte mimo dosah dětí , oddělená od nápojů, potravin a krmiv.

Balení Loxiran Mravenčí bufet 2 dózy + 20 ml návnadového roztoku

Loxiran mravenčí bufet obsahuje 2 dózy, do kterých se aplikuje návnadový roztok, který je součástí balení (20 ml). Roztok obsahuje účinnou látku spinosad v koncentraci 0,15 g/kg.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení mravenců v domácnosti (bytě, domě) a na zahradě
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: