Loxiran Mravenčí bufet - náhradní náplň 20ml Náhradní náplň k přípravku Mravenčí bufet 2 dózy

Kód: 18125
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Náhradní náplň s návnadovým roztokem k přípravku Loxiran Mravenčí bufet. Náplň s přírodním insekticidem je určena k odstranění mravenců na terasách, balkonech a obytných prostorech. Vyhubí celé mravenčí společenství. Přípravek je šetrný k životnímu prostředí. Jeho hlavní výhodou je, že mravence zabije až po několika dnech, a ti tak látkou stihnou nakrmit celé mraveniště, které následně kompletně vyhyne. Návnada obsahuje jako hlavní účinnou látku spinosad, která je přírodního původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Loxiran Mravenčí bufet - náhradní náplň 20ml

Jedná se o náhradní náplň k přípravku Mravenčí bufet 2 dózy. Přípravek Loxiran Mravenčí bufet je díky návnadovým dózám ideální pro použití interiérech. Hlavní účinnou složkou je Spinosad, který vzniká fermentační činností bakterií Saccharopolyspora spinosa, nacházejících se přirozeně v půdě. Tato látka je pro mravence velice atraktivní a mravenci ji začnou odnášet do mraveniště, kde jí nakrmí dělnice, larvy i královnu. Přibližně za 1 – 2 týdny vyhubí celé mraveniště .
Pro účinnou aplikaci umisťujte dózy v blízkosti mravenišť nebo na mravenčích stezkách.
Potřebujte-li zlikvidovat větší mraveniště, potřebujete minimálně dvě návnadové dózy Mravenčího bufetu.

Návod k použití Loxiran Mravenčí bufet - náhradní náplň 20ml

Návnadový roztok nakapejte opatrně do obou prohloubenin dózy Mravenčí bufet 2 dózy. Umístěte dózy s roztokem v blízkosti mravenišť a mravenčích stezek. Nádoby nikdy nepokládejte na přímé slunce - sluneční záření zničí účinnou látku. Pokud pokládáte dózy venku je potřeba je přikrýt třeba květináčem aby na ně nesvítilo slunce. Nejste-li si jisti umístěním, pozorujte, zda-li modré zabarvení roztoku postupně bledne. Pokud ano,znamená to, že na dózy svítí slunce. Změňte místo, kde mravenčí bufet umístíte. Po aplikaci pravidelně kontrolujte množství návnadové tekutiny. Je-li dóza prázdná, je nutné doplnit návnadu na mravence. Aplikaci roztoku na mravence, provádějte přímo na místě.

Složení Loxiran Mravenčí bufet - náhradní náplň 20ml

Hlavní účinnou složkou je Spinosad v koncentraci 0,15 g/kg.

První pomoc

Při manipulaci se vyhněte jakémukoli zbytečnému kontaktu s roztokem. V případě, že přesto dojde k zasažení kůže, místo řádně opláchněte vodou. Pokud dojde k zasažení očí, důkladně je dostatečným množstvím vody. Pokud má zasažený kontaktní čočky, pokuste se je při ošetřování vytáhnout. Dojde-li k náhodnému požití látky, vypláchněte ústa vodou. V žádném případě nevyvolávejte zvracení a nepodávejte nic k jídlu ani k pití. Vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování

Skladujte uzavřené v originálním obalu na na suchém, chladném a dobře větraném místě. uchovávejte v místnosti při optimální teplotě 20 °C. Přípravek  skladujte mimo dosah dětí, odděleně od nápojů, potravin a krmiv.

Balení

návnadový roztok (20 ml) v kartonove krabičce

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení mravenců v domácnosti (bytě, domě) a na zahradě
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: