Bed Bug ALERT past na štěnice s feromony Monitorovací feromonová past na štěnice

Kód: 15069
194 Kč 160,33 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Monitorovací past na štěnice Bed Bug Alert slouží k odhalení výskytů štěnic v domácnosti, v hotelech, ubytovnách a dalších uzavřených místnostech. Toto zařízení na rozdíl od většiny lapačů hmyzích škůdců láká štěnice k sobě i z větší vzdálenosti, díky přidané speciální chemické složce. Přilákané štěnice se k pasti přilepí. Toto monitorovací zařízení je určené především profesionálům, kteří znají chování štěnic, jejich reprodukční cyklus a rozeznají jednotlivá vývojová stádia štěnic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika Bed Bug Alert

Monitorovací past má díky gelu větší dosah, přitahuje k sobě škůdce i z větší vzdálenosti. Bezpečný obal Bed Bug Alert drží štěnice v ochranné zóně od dětí a zvířat. Také chrání zásobník s účinnou látku před vysokou vhlkostí. Manipulace a přenos Bed Bug Alert je velmi snadná. Díky průhlednému obalu je zařízení nenápadné a snadno v něm uvidíte chycený hmyz. Je možné i opakované použití. Lepová past na štěnice má chráněnou chemickou návnadu i okolní lepidlo až do okamžiku použití.

Přípravek Bed Bug Alert neslouží k vyhubení štěnic pouze ke zjištění jejich přítomnosti!

Pokud není na lepové pasti zachycena žádná štěnice, nemusí to nutně znamenat, že se v kontrolované místnosti nevyskytuje.

Potvrdí-li se výskyt štěnic, doporučujeme použít sprej Protect na hubení štěnic v kombinaci s dýmovnici Dobol Fumigator. Pro úplnou likvidaci štěnic je potřeba postřik Protectem po 14 dnech zopakovat.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na štěnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.024 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: