Maketa létajícího sokola - plašič ptáků k plašení holubů a špačků

Kód: 15669
695 Kč 574,38 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Realistický plašič ptáků v podobě létajícího sokola. Součástí balení je i závěsný systém pro snadnou aplikaci v zahradách nebo na budovách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maketa létajícího sokola slouží k plašení obtěžujících ptáků z citlivých oblastí. Součástí balení je kompletní zavěšovací systém (kovový prut) pro snadné nastavení v zahradách nebo na zranitelných místech v budovách. Zavěšený sokol se pohybuje vlivem větru, čímž věrně napodobí živého predátora a zastraší tak ostatní ptáky, aniž by jim ublížil.
Maketu sokola můžete použít všude tam, kde máte problém s ptáky a kde nelze z jakéhokoli důvodu aplikovat chemické nebo zvukové plašiče ptáků.
 
Maketa ochrání: ovocné plodiny, ovocné stromy, nově nasazené trávníky, rybí jezírka, mycí linky, vjezdové prostory, okapy, lodě, místa nachylná ke hnízdění ad.

Návod k použití

pro menší zahradu použijte 1 - 2  sokoly. Pro zahrady o větší rozloze, použijte maket více. Nejlepších výsledků dosáhnete, když sokoly nainstalujete před vysetím, či dozráním ovoce tak, abyste zabránili škůdcům ve vytvoření návyku na potravu.
Občas změnte umístění maket, aby si škůdci na ně nezvykli. Po skončení sezóny maketu ukliďte, čímž zabráníte, aby si škůdci na její přítomnost zvykli.

Vlastnosti makety

Šířka: s rozpětím křídel cca 51 cm
Délka: cca 36 cm
Odolný plast

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: