Maketa dravce - plašič ptáků k plašení ptáků a hlodavců

Kód: 16602
382 Kč 315,70 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Realistický zahradní plašič ptáků v podobě dravého ptáta v životní velikosti. Odežene opeřené škůdce, ale i hlodavce ze záhonů, teras, zahrad či ovocných stromů. Maketa dravce zároveň poslouží i jako pěkná dekorace vaší zahrady či terasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Maketa funguje jako vysoce účinný plašič ptáků i hlodavců. Tento vizuální odpuzovač působí velmi věrohodně, protože rozměry, tvarem těla a barvou kopíruje velmi důsledně podobu živého dravce.
Maketu dravce můžete použít všude tam, kde nelze z jakéhokoli důvodu aplikovat chemické nebo zvukové odpuzovače ptáků či hlodavců. Stojícího dravce je vhodné umístit na rovné, pro škůdce viditelné, plochy, např. na balkon, okenní parapet apod. Maketa je z odolného plastu.

Pro dosažení nejlepších výsledků:
Maketu dravce umístěte na vyvýšené, pro škůdce dobře viditelné místo v období, kdy chcete pozemek nebo úrodu chránit (např. období dozrávání ovoce apod.). Pokud je to možné, je dobré občas měnit místo umístění makety. Po skončení sezóny maketu ukliďte, čímž zabráníte, aby si škůdci na její přítomnost zvykli.

Vlastnosti makety

Výška: cca 40cm
Šířka: cca 20cm
Délka: cca 20cm
Odolný plast

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: