Maketa sovy - plašič ptáků Maketa sovy v životní velikosti

Kód: 34555
356 Kč 294,21 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Zahradní plašič ptáků ve tvaru sovy v životní velikosti pro odehnání nejen opeřených škůdců, ale i hlodavců na vašich záhonech, terasách, zahradách, ovocných stromech nebo domech . Pro zvýšení efektu má maketa reflexní oči odrážející i slabé světlo. Tato maketa zároveň poslouží i jako pěkná dekorace vaší zahrady či terasy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití makety makety SOVA plašič ptáků 36cm

Maketu sovy můžete použít všude tam, kde nemůžete z jakéhokoli důvodu aplikovat chemické odpuzovače ptáků. Stojícího sovu můžete umístit na rovné plochy, např. na balkon, okenní parapet apod, kde zvláště holubi škodí znečišťováním fasád . Maketa je z odolného plastu, díky čemuž je ochrana před holuby a dalšími ptáky dlouhodobá. Vizuální odpuzovač působí velmi věrohodně, protože rozměry, tvarem těla a barvou kopíruje velmi důsledně podobu živé sovy a navíc má vsazené reflexní oči odrážející i slabé světlo pro zvýšení efektu.

Pro dosažení nejlepších výsledků:
Maketu umístěte na vyvýšené, pro škůdce dobře viditelné místo v období, kdy chcete pozemek nebo úrodu chránit (např. období dozrávání ovoce apod.). Pokud je to možné, je dobré měnit místo umístění makety. Po skončení sezóny maketu ukliďte, čímž zabráníte, aby si škůdci na její přítomnost zvykli.

Vlastnosti makety SOVA plašič ptáků 36cm

Rozměry: 36x21 cm
Odolný plast

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení ptáků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: