Maketa havrana k postavení nebo zavěšení k plašení ptactva

Kód: 16077
272 Kč 224,79 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Zabraňte holubům, špačkům či vrabcům v častých návštěvách, které poškozují vaši úrodu či majetek s vizuálním nechemickým odpuzovačem ptáků – makety stojícího havrana. Plastová působí věrohodně na ptáky natolik, že když jí zahlédnou z dálky, raději odletí pryč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití makety havrana proti holubů a jiným ptákům

Maketu stojícího havrana můžete použít všude tam, kde nemůžete z jakéhokoli důvodu aplikovat chemické odpuzovače ptáků. Některé produkty nelze například umístit na rostliny apod. Maketu můžete zavěsit či přivázat na větev snadno pomocí provázku. Stojícího havrana můžete také umístit na rovné plochy, např. na balkon, okenní parapet apod, kde zvláště holubi škodí znečišťováním fasád . Maketa havrana je z odolného plastu, díky čemuž je ochrana před holuby a dalšími ptáky dlouhodobá. Vizuální odpuzovač působí velmi věrohodně, protože rozměry, tvarem těla a barvou kopíruje velmi důsledně podobu živého havrana.

Vlastnosti makety havrana (rozměry)

Přepravní hmotnost: 0, 32 kgRozměry: 37x12 cmOdolný černý plast

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Makety dravců
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: