Balón na plašení ptáků

Kód: 16280
206 Kč 170,25 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Pro ochranu vaší úrody před nálety ptáků jej stačí nafouknout a zavěsit na zahradu. Může plašit i holuby z vašeho balkonu nebo parapetu, a tak zabránit znečišťování trusem. Ekologický a bezúdržbový provoz, není nutné měnit baterie nebo manipulovat s chemikáliemi. Účinný na ploše až 40 m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Zbavte se ptáků znečišťujících vaše fasády a terasy nebo hodujících na vaší úrodě. Nafukovací balón na plašení ptáků od německého výrobce GARDIGO je účinný na ploše až 40 m². Stačí jej zavěsit na strom nebo další vhodné místo a po celou sezonu už se nemusíte o nic starat.Balón využívá hned několika prvků, kterých se ptáci bojí. Po obvodu 40 centimetrů velkého nafukovacího balónu je umístěno celkem 6 kruhových ornamentů evokujících oči dravců. Ty jsou účinné především proti drobným ptákům jako jsou špačci, vlaštovky nebo holubi. Větší ptáky, jako jsou vrány, datli a podobně, účinně zaplaší lesklé metalické prvky, od kterých se odráží světlo. Díky tomu, že se balón mírně pohybuje ve větru, dopadá odražené světlo na různá místa a ptáci si na balón nemohou snadno zvyknout.

Návod k použití balonu na plašení ptáků

Použití je jednoduché, balón stačí vybalit a důkladně nafouknout. Pak po obvodu nalepte reflexní samolepky a na spodní část uvažte dodané stuhy. Pak už jen stačí jej zavěsit na místo, kde si přejete výskyt ptáků eliminovat. Velmi účinné je umístění na vodní hladinu zahradního jezírka.

Balení

1 kus nafukovacího balonu o průměru 40cm + reflexní stužky

6 kusů reflexních samolepek k nalepení na balon

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: