Sprej odpuzující holuby Kalif-750ml pachový odpuzovač holubů a jiných ptáků

Kód: 15494
318 Kč 262,81 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Repelent odpuzující holuby ochrání vaše parapety, římsy či balkony před hlučným a otravným chováním ptactva. Hlavními účinnými složkami přípravku KALIF odpuzovač holubů a dalších ptáků jsou rostlinné extrakty. Díky neškodnému složení ho můžete použít kdekoli bez omezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Přítomnost holubů v blízkosti domova bývá málokdy příjemná. Kromě hluku mají na svědomí často nepořádek, majetek poškozený výkaly apod. Rostlinné extrakty obsažené v přípravku KALIF odpuzovač holubů působí jako repelent. Pachy nepříjemné pro ptáky se po postříkání plochy uvolňují postupně. Přípravek nemánepříznivý vliv na životní prostředí . Repelent proti obtěžujícím ptákům nepůsobí negativně na žádné živé organizmy, pouze odpuzuje ptáky. Lze ho použít zcela bezomezení.

Návod k použití odpuzovače holubů KALIF

Před provedením postřiku proti ptákům odstraňte ptačí výkaly a další nečistoty. Po té protřepejte obsah obalu a následně aplikujte pomocí rozprašovače všude tam, kde nechcete, aby holubi dosedali, např.: římsy, okapy či balkony. Postřik můžete provádět opakovaně až do chvíle, kdy se ptáci na ošetřeném místě přestanou zcela vyskytovat. Odpuzovač holubů KALIF lze použít za jakéhokoli počasí. Při užití na nekrytých plochách se odpuzující účinek vytrácí rychleji.

Skladování přípravku

Postřik proti ptákům skladujte při teplotě 5 až 30 °C mimo zdroje tepla, přímé sluneční záření, jiskření a otevřený oheň. Uchovávejte v dobře větraných prostorách mimo dosah dětí a dalších nepovolaných osob. Skladujte odděleně od krmiv, nápojů a léků.

Složení

Repelent proti holubům vytvořený z rostlinných výtažků podle americké receptury.Neobsahuje žádné nebezpečné plyny.

První pomoc při zasažení

Přípravek Kalif odpuzovač holubů a ptáků má zcela neškodné složení, které nemá žádný negativní vliv na zdravotní stav člověka . Při manipulaci s přípravkem je přesto nutné dodržovat běžná hygienická a bezpečnostní pravidla.

Balení

750 ml roztoku v plastové nádobě s postřikovačem

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí.Při práci s přípravkem proti holubům dodržujte pravidla bezpečné práce. Při aplikaci si chraňte obličej a kůži. Je nutné, aby bylo k dispozici zařízení pro ochlazování obalů s látkou, aby se mohlo zabránit přehřátí či dokonce zvýšení tlaku v nádobě. Prázdné obaly ani zbytky přípravku nevyhazujte do volné přírody.Odpuzovač ptáků se nesmí dostat do vodních zdrojů , vodních toků, rybníků ani do kanalizace. V případě úniku na pevnou plochu použijte absoprční materiál jako je písek, hadry apod. Následně použitý materiál uložte do označených nádob a likvidujte jako odpad. Zasažený prostor omyjte vodou spolu s čistícími prostředky.V případě vzniku požáru nevdechujte výpary a zabraňte úniku vody používané k hašení do půdy. Zbytky postřiku a kontaminované obaly dejte do rukou expertů na likvidaci netoxického dopadu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče ptáků
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 1.6.2019
konečně po použití a kombinace pachových misek přestali na balkon sedat holubi
5
J Avatar autora | 26.4.2019
Je naprosto k ničemu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: