Solární plašič ptáků SOVA (svítící oči, realistické zvuky) 41 cm

Kód: 34611
1 495 Kč 1 235,54 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Zahradní plašič ptáků ve tvaru sovy na solární pohon pro odehnání opeřených škůdců a hlodavců. Vydává reailisticý křik a svítí očima. 24 hodinový chod,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sova patří mezi přirozené predátory ptáků a hlodavců a proto její věrná maketa působí jako účinný plašič. Tento vizuální odpuzovač působí velmi věrohodně, svými rozměry, tvarem těla a barvou kopíruje velmi důsledně podobu živé sovy. Sova vydává realistické zvuky a má vsazené reflexní oči, které svítí. solární napájení a spínání čidlem (plašič pracuje samostatně, přístroj se sepne když čidlo zaznamená pohyb), v případě potřeby lze spínačem vypnout pouze zvuk, popřípadě zcela vypnout.
Maketu sovy můžete použít všude tam, kde nemůžete z jakéhokoli důvodu aplikovat chemické odpuzovače ptáků. Odežene opeřené škůdce, ale i hlodavce ze záhonů, teras, zahrad či ovocných stromů. Maketa dravce zároveň poslouží i jako pěkná dekorace vaší zahrady či terasy.
Maketa je z odolného plastu a je vodotěsná (lze použít za deště).

Návod k použití

Pro umístění zvolte vhodné místo, kde je dostatek přímého slunečního svitu alespoń po dobu 8 hodin. Stojící sovu můžete umístit na rovné vyvýšené plochy, např. na balkon, okenní parapet. Pro lepší účinek plašiče se nedoporučuje umístění makety přímo na zemi. Nestavte maketu v blízkosti stromů a keřů (pohyb větví a listů by mohl aktivovat senzor pohybu). Nezakrývejte solární panel.
Na spodu makety jsou i speciální úchytky, díky kterým je možne maketu upevnit pomocí šroubků.

Plašič může fungovat ve dvou režimech. Plašení uvedeme do provozu pomocí černého spínače na spodní části makety.
Posunutí spínače o jednu úroveň (do středu): sepnutí tichého režimu - sově svítí jen oči
Posunutí spínače o dvě úrovně: sově svítí oči a vydává realistické zvuky

Pro dosažení nejlepších výsledků:
Maketu sovy umístěte na vyvýšené, pro škůdce dobře viditelné místo v období, kdy chcete pozemek nebo úrodu chránit (např. období dozrávání ovoce apod.). Pokud je to možné, je dobré občas měnit místo umístění makety. Po skončení sezóny maketu ukliďte, čímž zabráníte, aby si škůdci na její přítomnost zvykli.

Vlastnosti makety

Rozměry: cca 41 x 21 cm
Odolný plast

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: