Plašič ptactva Letící SOKOL - závěsný

Kód: 23677
388 Kč 320,66 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Maketa sokola v letu slouží k úspěšnému zastrašení ptáků a hlodavců. Zavěšený sokol se pohybuje vlivem větru, čímž věrně napodobí živého predátora a zvýší se tak jeho účinnost. Ideální pomocník při ochraně vaší úrody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věrná maketa letícího sokola funguje jako vysoce účinný odpuzovač obtěžujících ptáků, jako jsou holubi v okolí budov nebo špačci na zahradách, ale i drobných hlodavců. Sokola lze snadno zavěsit za provázek s kruhovou úchytkou na větve stromů, balkony, pergoly nebo fasády domů.  Zavěšený sokol se pohybuje vlivem větru, čímž věrně napodobí živého predátora a zastraší tak ostatní ptáky, aniž by jim ublížil.

Maketu sokola můžete použít všude tam, kde máte problém s ptáky a kde nelze z jakéhokoli důvodu aplikovat chemické nebo zvukové odpuzovače ptáků.

Plašič ochrání

ovocné plodiny, ovocné stromy, nově nasazené trávníky, rybí jezírka, mycí linky, vjezdové prostory, okapy, lodě, místa nachylná ke hnízdění ad.

Návod k použití

Pro ochranu úrody nejlepších výsledků dosáhnete, když sokoly nainstalujete před vysetím, či dozráním ovoce tak, abyste zabránili škůdcům ve vytvoření návyku na potravu.
Občas změnte umístění maket, aby si škůdci na ně nezvykli. V čase, kdy je nevyužíváte, odstraňte je úplně.

Vlastnosti makety

Šířka: s rozpětím křídel cca 53 cm
Délka: cca 36 cm
Materiál: odolný tvrdý plast

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Makety dravců
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: