Hnojivo na bylinky Kouzlo Přírody rozprašovač 250 ml Podporuje růst bylinek a chrání je proti mšicím, sviluškám a smutnicím

Kód: 17301
124 Kč 102,48 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Nabídněte vašim bylinkám základní živiny i mikroprvky v přírodní podobě. KP Bylinky rozprašovač obsahuje výluhy z kopřivy a dubu, které jim dodávají snadno vstřebatelné makro i mikroprvky a zároveň zvyšují jejich výnosnost a odolnost vůči stresu. Díky KP Bylinky rozprašovač budou vaše rostlinky odolnější vůči škůdcům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

KP Bylinky rozprašovač je přírodní růstový aktivátor s výživou vhodný pro okamžité použití. Směs extraktů z dubu, kopřiv a několika dalších rostlin je vhodná pro přihnojení tymiánu, máty, šalvěje, bazalky, meduňky, pažitky, libečku a dalších běžně pěstovaných bylinek. Roztok obsahuje přiměřené množství makro i mikroprvů (viz složení), které jsou pro ně snadno vstřebatelné. Bylinky rozprašovač zlepšuje vitalitu i odolnost vůči stresu. Výluhy z bylin zároveň působí jako přírodní insekticid proti smutnicím, mšicím, molicím a sviluškám. Roztok slouží jako doplňkový přípravek, je vhodné jej kombinovat s organickým hnojivem.

postřik je vhodný pro

Všechny druhy bylinek pěstované doma za oknem, nebo na zahradě jako jsou bazalka, máta, meduňka, pažitka, libeček, saturejka, tymián, šalvěj, a další.

Dávkování postřiku pro bylinky

Před postřikem bylin přípravek řádně protřepejte. Rozprašovač směřujte přímo na listovou plochu. Aplikaci opakujte během vegetačního období 1x týdně. Postřik na list nikdy neprovádějte na přímém slunci, mohlo by dojít k spálení listové plochy.

Složení hpostřiku na bylinky

Postřik obsahuje malé množství živin (N, P, K, Mg, Ca) a stopových prvků (Fe, Zn, Cu, Mn), ve formě která je pro bylinky dobře přijatelná. Tyto látky podporují růst, výnos a vitalitu bylinek a zároveň zvyšuje jejich obranyschopnost a odolnost vůči stresu.

Balení

250 ml v plastové lahvi s rozprašovačem

Údaje o nebezpečnosti

Je potřeba zachovávat běžné zásady osobní hygieny a bezpečnosti při práci. Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapalná hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: