Duracid vespe 750ml Sprej na likvidaci vos a vosích hnízd

Kód: 13031
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Pěnový insekticid na likvidaci vos a vosích hnízd. Duracid má dvojí účinek hubící a odpuzující, aby si vosy nezačaly po likvidaci dělat na místě nové hnízdo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Duracid Vespe se používá jak k likvidaci létajících vos, sršní a jejich hnízd. Balení s dávkovačem usnadňuje aplikaci přípravku. Sprej na vosy a navosí hnízda je ideální pro boj s hmyzem v obytných a společenských místnostech, čekárnách, hotelech, skladech, zemědělských a potravinářských provozech atd. Působí účinně i proti dalšímu lezoucímu a létajícímu hmyzu.Hlavními účinnými složkami aerosolu Duracid Vespe jsou Cypermethrin a Tetramethrin, syntetické pyrerthoidy působící na hmyz jako neurotoxin. Při zasažení způsobují tyto látka zpomalení funkcí neuronů do takové míry, že škůdce hyne. Přítomný Piperonylbutoxid ve složení působí jako synergista a výrazně zvyšuje účinnost obou insekticidních látek.

Návod k použití přípravku Duracid Vespe

Před použitím sprej proti vosám a sršním důkladně protřepejte . Při ošetřování neaplikujte příliš velké množství obsahu na jedno místo.Při použití přípravek nasměrujte střik do prostoru směrem k hmyzu a stříkejte maximálně 5 vteřin. Pouze ve větších místnostech můžete aplikovat déle. Ošetření opakujte jen v nutných případech. Po patnácti minutách po ošetření prostor důkladně vyvětrejte. Na létající vosy mimo hnízdo aplikujte přibližně ze vzdálenosti 1 m.

Likvidace vosího hnízda

Při likvidaci celého vosího hnízda aplikujte Duracid vespe následně . Trysku namiřte na vchod do hnízda a stříkejte na něj ze vzdálenost 2 – 3 m po dobu 2 – 4 vteřin. Ošetřete sprejem okolí a povrch celého hnízda. Je-li vosí hnízdo na zemi, ucpěte jeho vchod zeminou či drnem. Po pečlivé aplikaci uhynou všichni příslušníci hnízda a dojde k zániku celé kolonie. Aplikujete-li přípravek na lezoucí hmyz (mravenci, švábi,...) nanášejte přímo na škůdce nebo na místa, kde se ukrývá.

Složení Duracid Vespe

100 g přípravku obsahuje: Cypermethrin 40/60: 0,125 gPiperonylbutoxid: 1,25 gDeodorizovaný petrolej: 5,28 gEmulgátory a antioxidanty: 0,42 gPiperonylbutoxid: 1, 25 gPropan butan: 35,00 gDemineralizovaná voda doplněná do 100 g

První pomoc při zasažení

Potřísněnou kůži důkladně omyjte vodou a mýdlem. Dojde-li k zasažení očí, důkladně si je vypláchněte větším množstvím vody. V případě požití obsahu bombičky vypláchněte velkým množstvím vody. Vyhledejte lékaře a ukažte mu obal s etiketou Duracid Vespe či bezpečnostní list.

Skladování spreje na vosy a sršně

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat v původních označených obalech na dobře větraném a chladném místě. Vzhledem k hořlavosti přípravku, skladujte daleko od tepelných zdrojů, otevřeného ohně a dalších zdrojů tepla.

Bezpečnostní upozornění

Duracid Vespe 750 ml je extrémně hořlavý aerosol. Při manipulaci nekuřte a nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nevystavujte vysokým teplotám nad 50 °C. Prázdné bombičky nepropichujte ani nevyhazujte do ohně. Při používaní aerosolu nejezte ani nepijte. Vyhněte se elektrostatickým výbojům.

symbol-ghs02-100x100symbol-ghs09-100x100

NEBEZPEČÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H222+H229  Extrémně hořlavý aerosol. Tlakový obal: Nebezpečí výbuchu při zahřátí
H400  Vysoce toxický pro vodní organismy.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy. Zákaz kouření.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P251 Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
P260 Nevdechujte aerosoly.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení vos, vosích hnízd a sršňů
Záruka: 3 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 24.5.2019
Bezkonkurenčně funkční prostředek, pokud vosy, tak jenom tento přípravek, dostřik do velké vzdálenosti. Bezpečná manipulace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: