Duracid vespe 750ml Sprej na likvidaci vos a vosích hnízd

Kód: 13031
290 Kč –14 %
496 duracid vespe cz
290 Kč –14 % 250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2022

Pěnový insekticid na likvidaci vos a vosích hnízd. Duracid má dvojí účinek hubící a odpuzující, aby si vosy nezačaly po likvidaci dělat na místě nové hnízdo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Duracid Vespe se používá jak k likvidaci létajících vos, sršní a jejich hnízd. Balení s dávkovačem usnadňuje aplikaci přípravku. Sprej na vosy a navosí hnízda je ideální pro boj s hmyzem v obytných a společenských místnostech, čekárnách, hotelech, skladech, zemědělských a potravinářských provozech atd. Působí účinně i proti dalšímu lezoucímu a létajícímu hmyzu.Hlavními účinnými složkami aerosolu Duracid Vespe jsou Cypermethrin a Tetramethrin, syntetické pyrerthoidy působící na hmyz jako neurotoxin. Při zasažení způsobují tyto látka zpomalení funkcí neuronů do takové míry, že škůdce hyne. Přítomný Piperonylbutoxid ve složení působí jako synergista a výrazně zvyšuje účinnost obou insekticidních látek.

Návod k použití přípravku Duracid Vespe

Před použitím sprej proti vosám a sršním důkladně protřepejte . Při ošetřování neaplikujte příliš velké množství obsahu na jedno místo.Při použití přípravek nasměrujte střik do prostoru směrem k hmyzu a stříkejte maximálně 5 vteřin. Pouze ve větších místnostech můžete aplikovat déle. Ošetření opakujte jen v nutných případech. Po patnácti minutách po ošetření prostor důkladně vyvětrejte. Na létající vosy mimo hnízdo aplikujte přibližně ze vzdálenosti 1 m.

Likvidace vosího hnízda

Při likvidaci celého vosího hnízda aplikujte Duracid vespe následně . Trysku namiřte na vchod do hnízda a stříkejte na něj ze vzdálenost 2 – 3 m po dobu 2 – 4 vteřin. Ošetřete sprejem okolí a povrch celého hnízda. Je-li vosí hnízdo na zemi, ucpěte jeho vchod zeminou či drnem. Po pečlivé aplikaci uhynou všichni příslušníci hnízda a dojde k zániku celé kolonie. Aplikujete-li přípravek na lezoucí hmyz (mravenci, švábi,...) nanášejte přímo na škůdce nebo na místa, kde se ukrývá.

Složení Duracid Vespe

100 g přípravku obsahuje: Cypermethrin 40/60: 0,125 gPiperonylbutoxid: 1,25 gDeodorizovaný petrolej: 5,28 gEmulgátory a antioxidanty: 0,42 gPiperonylbutoxid: 1, 25 gPropan butan: 35,00 gDemineralizovaná voda doplněná do 100 g

První pomoc při zasažení

Potřísněnou kůži důkladně omyjte vodou a mýdlem. Dojde-li k zasažení očí, důkladně si je vypláchněte větším množstvím vody. V případě požití obsahu bombičky vypláchněte velkým množstvím vody. Vyhledejte lékaře a ukažte mu obal s etiketou Duracid Vespe či bezpečnostní list.

Skladování spreje na vosy a sršně

Skladujte mimo dosah dětí a zvířat v původních označených obalech na dobře větraném a chladném místě. Vzhledem k hořlavosti přípravku, skladujte daleko od tepelných zdrojů, otevřeného ohně a dalších zdrojů tepla.

Bezpečnostní upozornění

Duracid Vespe 750 ml je extrémně hořlavý aerosol. Při manipulaci nekuřte a nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nevystavujte vysokým teplotám nad 50 °C. Prázdné bombičky nepropichujte ani nevyhazujte do ohně. Při používaní aerosolu nejezte ani nepijte. Vyhněte se elektrostatickým výbojům.

symbol-ghs02-100x100symbol-ghs09-100x100

NEBEZPEČÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H222+H229  Extrémně hořlavý aerosol. Tlakový obal: Nebezpečí výbuchu při zahřátí
H400  Vysoce toxický pro vodní organismy.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy. Zákaz kouření.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P251 Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
P260 Nevdechujte aerosoly.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení vos, vosích hnízd a sršňů
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 24.5.2019
Bezkonkurenčně funkční prostředek, pokud vosy, tak jenom tento přípravek, dostřik do velké vzdálenosti. Bezpečná manipulace.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení