Stop set žluté lepové šipky k odchytu hmyzu 5ks.

Kód: 17115
47 Kč 38,84 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Použijte proti hmyzu jeho smysly. Vsaďte na žluté lepové šipky, na které sednou jako na lep molice, smutnice, vrtule, dřepčíky, nosatci, létává imaga mšic i octomilky. Stopset žluté lepové šipky pomáhají odchytávat škůdce na pokojových rostlinách i v zeleninových záhonech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Žlutá barva na lepových deskách dráždí buňky hmyzího zraku . Hmyz při kontaktu se žlutou barvou je podceňován k snášení vajec, sběru potravy, snížení letové aktivity a stává se pasivnějším. Žlutá barva ho doslova láká, aby si usedl. Šipky k odchytu hmyzu jsou pokryté vrstvou nevysychavého lepu Chemstop-ecofix , kterýhmyz zadrží a z šipky už nepustí zpět. Tvar šipky je ideální pro zapíchnutí do zeminy, ale díky přidaným otvorům a závěsům, je lze také umístit přímo na rostlinu.

Skladování Stopset žluté lepové šipky

Žluté lepové šipky skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin,krmiv a chemikálií. Teplota skladování: + 5 až + 20°C.

Složení

Stopset žluté lepové desky jsou pokryté lepem známým jako Chemstop-ekofix: 15 – 25 hm.% ; chemicky se jedná o směs polyolefinů.

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít zdroj informací o prostředku, jako je bezpečnostní karta či etiketa.

Balení Stopset žluté lepové šipky k odchytu hmyzu

Obsahuje 5 ks žlutých lepových šipek (desek) o rozměrech 14x5 cm, z čehož 3 šipky mají na sobě polepovou vrstvu z obou stran 2 z jedné strany. Balení obsahuje také 2 ks závěsů.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s žlutými lepovými šipkami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci Stopset žlutých lepových šipek k odchytu hmyzu si umyjte rucevodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a postřiky na likvidaci smutnic
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: