Stop set modré lepové desky k odchytu třásněnek 5ks lapače škodlivého hmyzu

Kód: 40604
61 Kč 50,41 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Nevysychavé lepové lapače k odchytu třásněnek k ochraně zeleniny a okrasných rostlin. Ekovýrobek bez insekticidů a zápachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Modré lepové šipky lákají škodlivý hmyz třásněnky. Dospělci sají na květech a listech, květy se nerozvíjejí a listy usychají. Jsou určené na ochranu okrasných květin (begonií, gerber, fíkusů atd.) a zeleniny (rajčat, okurek, zelí, paprik atd.)

Lepové desky lapají: třásněnka západní, třásněnka zahradní, třásněnka chmelová atd

Skladování

Skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin, krmiv a chemikálií. Teplota skladování: + 5 až + 20°C.

Složení

Stopset modré lepové desky pokryté lepem

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít zdroj informací o prostředku, jako je bezpečnostní karta či etiketa.

Balení

3 ks desek 10 x 25cm (oboustranně a 2 ks jednostranně lepivých)

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s lepovými deskami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci lepových desek k odchytu hmyzu si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: