Samolepící měděná páska proti slimákům 4m ochrana rostlin

Kód: 15072
182 Kč 150,41 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Měděná páska efektivně a ekologicky chrání rostliny v květináčích a truhlících proti slimákům a šnekům. Snadno se aplikuje a je bezpečná pro děti a domácí mazlíčky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Samolepící měděná páska při kontaktu se slimákem nebo šnekem vydává malý přirozený elektrický náboj, který je jim nepříjemný a tím je odpudí. Páska se lepí ve tvaru prstence kolem květináčů a nádob s rostlinami, může se také použít i kolem skleníků, na stoly a kdekoliv, kde nechceme slimáky a šneky. Použití je bezpečné pro děti a domácí mazlíčky. Vysoce efektivní a ekologická ochrana.

Poznámka: Měď na pásce se může časem zabarvit, ale to neovlivní její účinnost. Pokud použijete pásku na květináče, je důležité, aby se listy nebo stonky chráněné rostliny nedotýkaly země a slimák nemohl vylézt po nich. Stejně tak by rostlina neměla být blízko zdi nebo jiného místa přístupného slimákům.

návod k použití

Nejdříve vyčistěte povrch, na který chcete pásku použít. Pokud ji chcete aplikovat na terakotovou nádobu, zajistěte, aby byl povrch co možná nejvíce suchý. Naneste pásku na místo a ořízněte ji na požadovanou velikost, přesvědčte se, aby byl prstenec pásky kompletní a nezůstala žádná mezera.

Balení

4 metry samolepící měděné pásky / šírka 25 mm

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: