Past na slimáky s návnadou 2ks. 2 kusy pasti na slimáky

Kód: 19163
116 Kč 95,87 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Do lapače slimáků chytíte i šneky a jiné druhy plžů, dokonce i plzáky. V sadě najdete kromě pasti také návnadový roztok, který dokáže přilákat slimáky až na vzdálenost 2 m.Návnadový roztok láká slimáky do pasti mnohonásobně víc než často používané pivo. Past se snadno aplikuje a i manipulace s ní je snadná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika Lapače slimáků

Lapač slimáků BROS funguje díky silnému přírodnímu atraktantu, který láká slimáky do pasti. Ti se při přiblížení k ní v návnadovém roztoku utopí a následně rozpustí. Atraktant v lapači má daleko vyšší účinnost než samotná po domácku vyrobená past s pivem. Chcete-li ale její účinek ještě zvýšit, můžete do ní pivo přilít.Atraktant (vábivá složka náplně) vydává aromatické látky až po dobu 4 týdnů, kdy působí. Past má šroubovací úzavěr, který chrání a usnadňuje manipulaci. Přípravek díky přírodním složkám neškodí kočkám, psům ani jiným zvířatům. Ochrání až 20 m 2 .

Návod k použití Lapačů BROS

Tam, kde se vyskytují slimáci a jiní plži (šneci), vykopejte díru a do ní umístěte past, aby její horní část byla v úrovni terénu. Po té nalijte do pasti 250 ml vody a do ní kápněte 2 až 3 kapky vábícího roztoku. Pro vyšší účinnost použijte místo vody pivo. Až se past naplní (přibližně po 4 týdnech), vytáhněte ji ze země, zbytky návnady odstraňte nebo použijte jako hnojivo. Past následně vyčistěte, pro opětovné použití.

První pomoc při zasažení

Při jakémkoli kontaktu s látkou by neměly nastat žádné závažné potíže. Přesto, pokud to bude nutné, situaci nepodceňujte a vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování Lapačů slimáků

Uchovávejte v původním obalu na chladném a temném místě. Přípravek skladujte mimo zdroje tepla jako jsou horké povrchy, jiskry, otevřené plamen adalší zdroje zapálení. V blízkosti látky nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení roztoku do lapačů slimáků

Přípravek obsahuje méně než 60 % ethanolu.

Doba použitelnosti

Životnost návnadového roztoku na slimáky je 2 roky.

Balení lapačů slimáků BROS

Obsahuje 2 pasti na slimáky a 5 ml návnadového roztoku

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek by neměl prosáknout do půdy , do kanalizace ani povrchových vod. Dojde-li k tomu,že se přípravek rozlije na půdu, postupujte následně. Při menším množství stačí mechanicky odebrat. Při větším množství rozlitou tekutinu zasypejte sorbentem, jako je písek, zeolit či piliny a následně zem opláchněte vodou. Sebraný materiál zlikvidujte v souladu s předpisy. Návnadový roztok by neměl přijít do kontaktu s pokožkou, očima anioděvem. Při práci používejte ochranné pomůcky.

100px-GHS-pictogram-flamme.svg

VAROVÁNÍ

Věty o nebezpečnosti:
H226 Hořlavá kapalina a páry.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na slimáky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení