VIGONEZ URAN ECO Lepové pásy vnitřní 10ks lepové lapače

Kód: 38586
114 Kč 94,21 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Žluté lepové pásky do květináčů k ochraně pokojových rostlin před škodlivým hmyzem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Žluté lepové pásy pomáhají odchytávat škodlivý hmyz na pokojových rostlinách jako jsou mšice či molice. Zároveň velmi účinně vábí mnoho jiných druhů škůdců, např. svilušky, obaleče, zavíječe, trásněnky, vrtalky či smutnice. Pásy jsou určené k stálému monitoringu výskytu a snižovaní populační hustoty těchto létajících škůdců. Výrazná žlutá barva lepové desky připomíná barvy květů a tím přitahuje škodlivý hmyz, který se následně přilepí.
Lapače neobsahují škodlivé chemické přísady. Je vhodné je kombinovat s ostatními prostředky biologické ochrany rostlin. Jsou odolné vůči slunci a vodě.

Návod k použití

Lepové pásy do květináčů VIGONEZ URAN ECO vyndejte z obalu a odstraňte oboustrannou ochrannou vrstvu. Umísťují se na speciální tyčinky, které jsou součástí balení, pokud možno nad vrcholky rostlin. Pokud to není možné, měly by být rozmístěny tak, aby rostliny byly maximálně chráněny před přilepením se k lepovým pásům. Vysokou účinnost dosáhnete, pokud rozmístíte minimálně 10 lepových pásů na 50 m². Doporučuje se jejich rozmístění ještě před výskytem škůdců.

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít zdroj informací o prostředku, jako je bezpečnostní karta či etiketa.

Skladování

skladujte výhradně v originálním balení při teplotě od 0°C do 30 0°C

Doba použitelnosti

3 roky od data výroby

Balení

 10 ks lepových pásků 7 x 14 cm + 10 ks plastových tyčinek

Upozornění související s bezpečností

Může poškodit zdraví při požití nebo při delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou! Uchovávejte z dosahu dětí. Před použitím si přečtěte přiložené pokyny.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana rostlin
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: