Náhradní náplň do lapače octomilek návnadový roztok do pasti na octomilky

Kód: 19155
56 Kč 46,28 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Náplň do lapače BROS působí vábivě na mušky po dobu 1 měsíce. Díky náhradní náplně do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. 100% přírodní návnadový roztok nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin. Stačí je naplnit, uzavřít a zavěsit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Náplň do lapače BROS

Návnadový roztok na octomilky BROS je čistě přírodní. Obsahuje složky, které lákají mušky, aby vlétly dovnitř lapače. Jakmile se ale jednou dostanou dovnitř, už nemohou ven. Náhradní náplň do lapače octomilek působí po dobu 1 měsíce. Po té je nutné, pokud chcete dále zařízení účinně používat, naplnit lapač znovu novým roztokem. Zařízení pomáhá monitorovat výskyt mušek a zároveň snižuje i jejich výskyt.

Návod k použití

Před doplněním náhradní náplně nejprve odstraňte stávající obsah lapače octomilek. Po té můžete roztok aplikovat do otevřeného lapače. Při jeho otevírání odstraňujte vždy horní část. Po té lapač octomilek důkladně uzavřete . Náhradní náplň do lapače octomilek BROS lze použít také do lapače, který zatím nebyl použit. Po měsíci nezapomeňte roztok v lapači octomilek vyměnit, jsou-li mušky stále přítomny.

První pomoc při zasažení

Náhradní návnadový roztok do lapače octomilek nevyvolává žádné interakce, které by mohly vyvolat zdravotní potíže. Přesto pokud se objeví jakékoli zdravotní potíže, neváhejte vyhledat lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

Náhradní náplň do lapače octomilek BROS skladujte na chladném a suchém místě.

Balení

Obsahuje 15 ml návnadového roztoku

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při manipulaci s náhradní náplní do lapače octomilek BROS chraňte svou pokožku a oči ochrannými pomůckami.Zabraňte vsakování roztoku do půdy i jeho pronikání do kanalizace. V případě, že přípravek se dostane do půdy, dbejte následujících pokynů. Malé množství roztoku z lapače nepředstavuje velké riziko pro půdu, přesto byste při jeho úniku měli kontaminovanou půdu odebrat. Unikne-li větší množství, zasypejte zasažené místo nejprve sorbentem: zeolit, písek, piliny. Po té půdu opláchněte vodou. Odpadní složky likvidujte v souladu s předpisy. Přípravek může tvořit toxické výpary a plyny, dojde-li k požáru.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení a likvidaci octomilek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: