IMIDASECT ANTS- gelová nástraha domeček 2x1,4g Nástraha na mravence

Kód: 15552
156 Kč 128,93 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

2 kusy staniček s gelovou nástrahou k hubení všech druhů mravenců včetně faraonů v obytných prostorech a veřejných budovách, zdravotnických zařízeních, hotelích apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku IMIDASECT ANTS- gelová nástraha domeček 2x1,4g

Požerová nástraha ve formě gelu s insekticidní látkou uložená ve 2 plastových staničkách k hubení mravenců v obytných prostorech, včetně kuchyní, v potravinářských provozovnách, výrobnách, veřejných budovách apod. Staničky lze umístit všude tam, kde běžné insekticidy nelze, ať už z důvodu bezpečnosti či nedosažitelnosti místa.  Krmítko je chráněno proti přístupu dětí a zvířat. Jejich použití je tedy bezpečné. Gel účinkuje pozřením i kontaktně na larvy i dospělé mravence a má rychlý a zaručený účinek. Mravenci nalákáni atraktivní návnadou si z krmítka berou jed, který poté přinášejí do hnízda a vyhubí tak celou kolonii i s královnou. K úhynu dochází během 10 dní, bez ohledu na jednotlivá vývojová stadia.

Návod k použití

Před aplikací odstraňte mravencům všechny možné zdroje potravy (odpadky, zbytky jídla apod.) z ošetřovaného prostoru, to podpoří konzumaci gelu. Staničkui položte ke vstupu do mravenčího hnízda nebo cestách, kudy lezou mravenci. Staničku kontrolujte jednou týdně.
Přípravek může být používán nepřetržitě po dobu 2-3 měsíců bez nutnosti vyměnit otevřené nástražné staničky nebo nezkonzumované nástrahy. Maximální počet 12 aplikací za rok.

Složení

Účinná látka: Imidacloprid

První pomoc

Při nadýchání: Vzhledem ke složení produktu nepravděpodobné. V případě obtíží vyhledejte lékařskou pomoc.
Při styku s kůží: Vzhledem ke složení produktu nepravděpodobné V případě podráždění opláchněte dostatečným množstvím vody. V případě obtíží vyhledejte lékařskou pomoc.
Při zasažení očí: Vzhledem ke složení produktu nepravděpodobné. Oči vyplachovat pod tekoucí vodou. V případě obtíží vyhledejte lékařskou pomoc.
Při požití: Vzhledem ke složení produktu nepravděpodobné. V případě obtíží vyhledejte lékařskou pomoc..

Skladování

Skladujte uzavřené v originálním obalu na na suchém, chladném a dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením, nevystavujete teplotě přesahují 50°C, skladujte mimo dosah dětí , odděleně od nápojů, potravin a krmiv.

Balení

2 kusy staniček s 1,4 g návnady ve formě gelu

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se zbytečnému kontaktu s přípravkem. Nesprávné zacházení může způsobit poškození zdraví. Nekontaminujte jídlo, krmiva, jídelní nádobí.

symbol-ghs09-100x100

Číslo povolení: CZ-0011601-0000

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení mravenců v domácnosti (bytě, domě) a na zahradě
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: