Lepová past na šatní moly lapač šatních molů s feromony

Kód: 19157
74 Kč 61,16 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Obsahuje feromony, které moly lákají. Pro sledování výskytu molů a jejich případnou likvidaci vám skvěle poslouží Lapač šatních molů BROS. Past obsahuje pouze přírodní složky, feromony, které lákají moly. Působí po dobu 3 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Lapač šatních molů BROS funguje díky lepivé a feromonové složce , která je na pásce. Po jejím umístění ve skříni se z ní začnou uvolňovat pro člověka pachově nevýrazná aromata, která ale moli rozhodně neumí ignorovat. Jakmile se k pásce přiblíží, lepová část je přichytí a oni jsou v pasti. Přípravek lze použít jako preventivní opatření pro včasné zjištění výskytu molů , tak i pro jejich eliminaci. Návod k použití lapače šatních molů Umístěte do šatní skříně a sledujte případný výskyt molů. Po třech měsících je nutné lapač vyměnit.

Skladování přípravku

Uchovávejte mimo dosah dětí.

První pomoc při zasažení

Přípravek nevyvolává žádné nebezpečné interakce. Pokud se přesto objeví jakékoli potíže, vyhledejte lékaře.

Balení

1 kus lapače šatních molů v kartonovém obalu

Upozornění související s bezpečností

V případě požáru mohou vznikat dráždivé a toxické výpary. Při práci používejte ochranné pomůcky. Lapač šatních molů by neměl přijít do kontaktu s oděvem, pokožkou a očima. Přípravek by neměl kontaminovat půdu ani proniknout do povrchových a podzemních vod. Únik do půdy snížíte následujícím způsobem. Při malé kontaminaci stačí odebrat. Při větším úniku, seberte kontaminovanou část, rozlitou látku zasypte sorbentem jako je písek, či piliny a následně opláchněte důkladně vodou.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení potravinových, šatních a jiných molů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: