Floria Likvidátor travní plsti 7,5kg Trávníkové hnojivo pro likvidaci travní plsti

Kód: 18462
678 Kč 560,33 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Floria Likvidátor travní plsti je unikátní speciální trávníkové hnojivo vyrobené z čistě přírodních surovin. Je obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti a nahrazují vertikutaci. Obsahuje všechny základních živiny. Působí po dobu dvou měsíců. Trávník se díky tomuto hnojivu stává silnější a odolnější a zároveň omezuje růst mechů a plevelů

Detailní informace

Detailní popis produktu

charakteristika produktu Floria Likvidátor travní plsti 7,5kg

Jedná se o unikátní speciální trávníkové hnojivo vyrobené z čistě přírodních surovin. Obsahuje všechny základní živiny (N/P/K = 9/3/5), které  jsou v hnojivu pomocí mikroorganismů průběžně převáděny na formu dobře přijímanou rostlinami. Vysoký obsah draslíku zajišťuje odolnost trávníku vůči suchu. Obsahuje také železo, které podporuje sytě zelené zbarvení listů trav. Toto hnojivo je navíc obohacené bakteriemi žijícími v půdě, které urychlují rozkladný proces travní plsti a nahrazují vertikutaci. Obsahuje také mykorhizní houby, které zvětšují plochu kořenů, což rostlinám umožňuje lepší příjem živin a vody a trávník se díky nim stává silnější a odolnější. Výchozí látky se působením mikroorganismů pomalu rozkládají, tím je dosažen přirozený dlouhodobý účinek po dobu 2 měsíců.

návod k použití Floria Likvidátor travní plsti 7,5kg

S likvidací travní plsti začněte na jaře, kdy je jí v trávníku přebytek. Ideální je ho použít alespoň 2 x za rok na jaře a na podzim v dávce 0,5 kg na 10 . Aplikaci hnojiva provádějte za sucha - na menší plochy rozhozem z ruky a na větší plochy pomocí posypového vozíku pro zajištění rovnoměrnější aplikaci. Nezapomínejte na zavlažování, aby likvidátor fungoval správně.

Balení 7,5 kg vystačí cca na 150 m² trávníku.

TIP:
Tráva, která zůstane po posečení ležet, trávník dusí, v trávníku zatlívá a utlačuje jeho přirozené odnožování. Likvidátor travní plsti obsahuje mikroorganismy, které zbytky trav rozkládají (krmivo pro půdní mikroorganismy) a přeměňují je na cenný humus.
Likvidátor travní plsti použijte všude tam, kde plochu sečete mulčovacími a robotickými sekačkami nebo i tam, kde nechcete provádět pravidelnou vertikutaci.

Složení

různé druhy mouček (např. péřová), vináza, přídavek železa, mikroorganismy (Bacillus) a mykorhizní houby

Balení

7,5 kg hnojiva v plastovém sáčku

Bezpečné zacházení

Bezpečné zacházení s trávníkovým hnojivem
V případě, že bude nutné vyhledat lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Uchovávejte mimo dosah dětí.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávníková hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: