BB Alert - aktivní past na štěnice Tepelná monitorovací past na štěnice

Kód: 15372
512 Kč 423,14 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vysoce profesionální monitorovací past na štěnice sloužící ke zjistění výskytu štěnic v domácnosti, v hotelech, ubytovnách a dalších uzavřených místnostech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku BB Alert - aktivní past

BB Alert - aktivní past na stěnice nabízi efektivní způsob, jak monitorovat štěnice během 24 hodin s využitím tepla, které naláká štěnice do lepkavé pasti k detekci.

Přípravek BB Alert - aktivní past neslouží k vyhubení štěnic pouze ke zjištění jejich přítomnosti!

Potvrdí-li se výskyt štěnic, doporučujeme použít sprej Protect na hubení štěnic v kombinaci s dýmovnici Dobol Fumigator.  Pro úplnou likvidaci štěnic je potřeba postřik Protectem po 14 dnech zopakovat. 

Návod k použití BB Alert - aktivní past

Past je nejúčinnější, pokud je užívána přes noc, během vrcholu periodické aktivity. Nejlepší je aktivovat monitorovací past v době mezi 18:00 a 21:00, měla by být ponechána na místě nejméně 12 hodin, než budete kontrolovat výsledek. Past štěnice láká svým teplem, který připomíná teplotu hostitele, tedy člověka. Proto doporučujeme, pokud je to možné, v době aktivace pasti nechat pokoj neobsazený. Doporučujeme monitor umístit po dvě noci během tří až pěti dní

Aktivátor je po vyjmutí ze sáčku aktivní maximálně 24 hodin. 

Jak použít přípravek BB Alert - aktivní past

Použití na tvrdém, rovném povrchu:
1. Vyjměte jeden červený BB Alert Aktivátor sáček z dvojbalení a protřepejte ho.
2. Sundejte víčko z držáku Aktivátorui a umístěte sáček Aktivátoru do středu oblasti. Opatrně vraťte víko na držák Aktivátoru, víko je uchyceno pomocí kolíků v rohových otvorech.

Použití na koberci:
Vezměte podstavec na koberec, odstraňte lepící papír ze spodu podstavce a upevněte podstavec na podlahu. Nyní strhněte papír z horní části podstavce. Sundejte víko z držáku z aktivátoru, nasuňte držák na podstavce a zatlačte na rohy držáku. Vyjměte z balení jeden červený sáček, protřepejte ho a umístěte do středu držáku aktivátoru. Nakonec vraťte víko na držák Aktivátoru, víko je uchyceno pomocí kolíků v rohových otvorech..

Umístění:
Umístěte neméně jednu, nejlépe dvě jednotky monitorovací pasti BB Active do oblasti, kde by mohly být štěnice nejvíce aktivní, např. pod postel, pod nábytek, v ložnici, pod gauč apod. v blízkosti pravděpodobného hostitele. Nepokládejte doprostřed otevřencýh ploch, jako podlaha ve středu místnosti apod.

Pro kontrolu pasti sundejte víko a zkontrolujte lepivé oblasti na držáku aktivátoru. 

První pomoc při zasažení

V případě, že dojde ke styku s pokožkou/ očima důkladně oplachujte studenou vodou po dobu 15min.  Pokud potíže přetrvávají, kontaktujte lékaře.

Složení BB Alert - aktivní past

Železný prach, prášek s aktivním uhlím, celulóza , zeolite a vlhkost 

Balení Protect BB Alert - aktivní past

V balíčku najdete BB Alert Active monitor a 2 kusy náplně do monitoru (2 x cca 30g).
Náhradní náplně si můžete koupit na našem eshopu na BB Alert Aktivátor 2ks

Upozornění související s bezpečností

Červený sáček BB Alert Aktivátoru neotvírejte. V případě, že dojde k prasknutí sáčku a rozlití jeho obsahu, setřete to suchým kartáčkem nebo vysajte. K úklidu nepoužívejte vodu, mohlo by dojít k obarvení povrchu, na kterém je obsah sáčku.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti na štěnice
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 6.3.2019
Opravdu se nalepily štěnice :-( Tak už víme na čem jsme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení