Weitech WK 0677 solární odpuzovač hadů a ještěrek vibrační plašič

Kód: 11753
Novinka
Značka: Weitech
1 122 Kč 927,27 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

účinnost:  na plochu 450-650 m²
odpuzuje
: hady, ještěrky
napájení:  solární

Odpuzuje hady a ještěrky vibracemi, které se šíří zemí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Solární odpuzovač Weitech WK2030 plaší a odhání hady a ještěrky ze zahrad a pozemků vydáváním vibrací šířících se zemí. Hadi nebo ještěrky tuto oblast vnímají jako nebezpečnou a opustí ji. V podstatě se nejedná o fyzickou zábranu, ale vytvoření prostoru, kde hadi a ještěrky nechtějí být. Jeden odpuzovač je účinný na plochu 450-650 m². Zařízení vydává vibrační signál ve všech směrech do vzdálenosti přibližně 20 m..

Umístění odpuzovače

Pro lepší výsledky doporučujeme vytvořit stěnu z jednotlivých solárních odpuzovačů ve vzdálenosti 40 m od každého. odpuzovače umístěte v blízkosti opěrných zídek, dekoračních kamenů v zahradě, starých kůlen atp., abyste hady a ještěrky vyhnali z jejich přirozených ukrytů pryč.

Při první instalaci odpuzovače zajistěte, aby do prostoru po dobu alespoň jedné hodiny nevstupovaly děti a zvířata pro případ, že hadi budou vylézat ze svých úkrytů.

Solární odpuzovač je vyrobený tak, aby zvládal vlhkost, ať už v podobě zalévání, deštěči sněhu. Je voděodolný, ale není vodotěsný . Proto byste ho neměli umisťovat na místě, kde hrozí po dešti větší vrstva stojící vody.

Instalace odpuzovače

Stlačte tlačítko ON na spodní straně hlavy. Poté propojte vodiče které trčí s hlavice s vodiči, které trčí ze zapichovací trubky. Následně upevněte horní část jednotky na trubku.
Při instalaci se vyhněte příliš vlhké a zmrzlé půdě. Na vhodné vybrané místo vykopejte díru o délce trubky solárního plašiče, šířku jamky udělejte ale o něco užší. Následně vložte trubku do jamky, tak aby solární panel byl min 2,5 až 5 cm nad půdou . Pokud trubková část solárního plašiče neklesne snadno, můžete jamku mírně
zvětšit. Při umísťování panelu nepoužívejte kladivo, ani příliš netlačte , mohlo by dojít k poškození solárního plašiče. Půda by měla zápichovou trubku těsně obklopovat, aby se vibrace dobře přenášely z trubky do půdy.
Že je odpuzovač v provozu, poznáte podle blikající LED kontrolky, jednotka vysílá signál a vy můžete cítit vibrace.

Zdroj napájení

Weitech WK 2030 je napájend dobíjecími bateriemi. Solární panel napájí jednotku a během dne dobíjí baterie. Během noci je provoz napájen bateriemi.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: