Weitech WK 0523 ultrazvukový odpuzovač myší Ultrazvukový odpuzovač myší a hmyzu na 45m2

Kód: 11001
483 Kč 399,17 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

účinnost:  na plochu až 45m²
odpuzuje: myši a lezoucí hmyz
napájení:  do zásuvky

WK 0523 je ideální k ochraně menších místností do 45 m², jako jsou spíže, komory kuchyně a podobně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Weitech WK 0523 funguje

Zbaví vás myší pavouků a dalšího lezoucího hmyzu zcela bez použití chemie. Je vhodný i do dětských pokojů a dalších míst, kde by hubení škůdců konvenčními metodami bylo problematické. Plašič myší a hmyzu WK 0523 jednoduše zasunete do zásuvky a dále se nemusíte o nic starat. Přístroj se vyznačuje nízkou spotřebou (0,62W), měsíční náklady na provoz jsou méně než jedna koruna. Přístroj funguje na principu ultrazvuku. Plašič vydává zvuk o vysoké frekvenci (více než 20.000 Hz). Pro člověka je téměř neslyšitelný a to i přes to, že vydává zvuk o hlasitosti až 105 db. Pro myši a lezoucí hmyz je ultrazvuk silně nepříjemný. Proto, aby si na něj škůdci nezvykli se zvuk, který přístroj vydává, neustále mění a to v rozsahu 26 000 - 45 000 Hz.

Použití

Plašič jednoduše zasuňte do zásuvky na 230V. V horní části přístroje se rozsvítí červená LED dioda indikující, že je přístroj v provozu.První účinky se projevují už po třech dnech, plný efekt se dostaví do dvou týdnů. Pro zamezení návratu škůdců nechte přístroj trvale zapnutý.WK 0523 nevyžaduje žádnou další údržbu nebo servis.

Tip: Plašiče je nejlepší používat jako prevenci proti tomu aby se škůdci do domu nenastěhovali. Pokud již hlodavce doma máte, je nejlepší je nejdřív otrávit pomocí vhodné deratizační nástrahy. Doporučujeme Bros - měkkou návnadu a až potom nasadit ultrazvukové plašiče.

Tip2: Při použití jakéhokoli typu ultrazvukového plašiče vždy platí, že je třeba umístit do každé místnosti jeden plašič. Ultrazvuk zdmi neprojde v dostatečné síle na to, aby vadil i škůdcům v sousední místnosti. Proto je lepší koupit více slabších přístrojů, než jeden výkonný, který by sice plošně pokryl celý dům, ale zdi jeho výkon utlumí stejně jen na jednu místnost.

Vhodné umístění

Umístěte plašič do prostoru tak, aby se zvuk mohl volně šířit. Ultrazvuk neprochází pevnými překážkami a je pohlcován měkkými porézními materiály. Neumísťujte přístroj za nábytek a pevné překážky. Ultrazvuk se odráží od zdí, čímž dochází ke komplexnímu pokrytí celé místnosti. Pro maximální účinnost je dobré vybavit plašič WK 0523 i i další místnosti, případně patra.
Neinstalujte přístroj do míst s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny nebo prádelny. Odpuzovač je určený pouze pro vnitřní použití.

Plašič je bezpečný

Ultrazvukový plašič myší, pavouků a dalšího chodícího hmyzu je naprosto bezpečný pro lidi, děti i těhotné ženy . Pokud chováte drobné hlodavce jako jsou křečci, bílé myšky a podobně nevystavujte je, prosím, účinkům přístroje.

Rozměry, hmotnost a balení

Plašič dodáváme zatavený v plastovém obalu společně s českým návodem.
Rozměry přístroje: 75x75x63 mm
Hmotnost: 110 g

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: