Weitech WK 0190 ultrazvukový odpuzovač myší a hmyzu s nočním osvětlením

Kód: 11302
771 Kč 637,19 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

účinnost:  na plochu až 90m²
odpuzuje: myši a lezoucí hmyz
napájení:  do zásuvky

Ultrazvukový odpuzovač myší, blech, pavouků, klíšťat a jiného lezoucího hmyzu. Weitech WK 0190 oceníte při odpuzování škůdců v domech a chatách. Kromě funkce plašení se dá zapnout i funkce nočního světla. Dosah elektrického odpuzovače je až 90m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Weitech WK 0190 funguje

Funguje na principu ultrazvukových zvuků, které účinně odpuzují myši a většinu lezoucího hmyzu.

Plašič vydává zvuk o vysoké frekvenci a velké hlasitosti – až 105 db. Zvuk je vnímán škůdci jako silně hlasitý a nepříjemný. Proto začnou postupně opouštět prostor, v kterém je přístroj zapnutý. Pro člověka jsou však vzhledem k vysoké frekvenci zvuky vydávané přístrojem  neslyšitelné. Frekvence vydávaná přístrojem se neustále mění tak aby si na ni nemohli škůdci snadno zvyknout.

Použití

Přístroj se zastrčí přímo do zásuvky. Přístroj funguje ihned po zapojení do sítě. Funkčnost přístroje indikuje červená LED dioda. Dále je na přední straně vypínač, kterým se ovládá noční led světlo. Ultrazvukové vlny přístroj vysílá stále bez ohledu na to, zda je noční osvětlení zapnuto nebo vypnuto.Pro zajištění maximální ochrany před škůdci doporučujeme vybavit plašiči i další místnosti, případně patra.

Tip: Plašiče je nejlepší používat jako prevenci proti tomu aby se škůdci do domu nenastěhovali. Pokud již hlodavce doma máte, je nejlepší je nejdřív otrávit pomocí vhodné deratizační nástrahy. Doporučujeme Rartimor, a až potom nasadit ultrazvukové plašiče.

Tip2: Při použití jakéhokoli typu ultrazvukového plašiče vždy platí, že je třeba umístit do každé místnosti jeden plašič. Ultrazvuk zdmi neprojde v dostatečné síle na to, aby vadil i škůdcům v sousední místnosti. Proto je lepší koupit více slabších přístrojů, než jeden výkonný, který by sice plošně pokryl celý dům, ale zdi jeho výkon utlumí stejně jen na jednu místnost.

Hlavní výhody WK0190

  • nesmyšitelný pro člověka
  • nevadí kočkám, psům, ptákům a rybám
  • nepravidelně střídá frekvence aby si škůdce na zvuk nezvykl
  • zapojení přímo do zásuvky
  • má funkci nočního osvětlení které se dá vypínat a zapínat nezávisle na funkci plašení

Vhodné umístění

Zvuk vydávaný přístrojem neprochází pevnými překážkami, ale odráží se od nich. Toho můžeme využít k pokrytí celé místnosti. Měkké a porézní materiály zvuky pohlcují, a tím snižují účinnost plašiče. Nejlepší je tedy umístit přístroj tak, aby v cestě zvuku nestály žádné překážky. Neumísťujte přístroj za nábytek nebo jiné překážky.

Plašič je bezpečný

Používaní přístroje je naprosto bezpečné pro lidi, tehotné ženy i malé děti. Můžete jej bez obav umístit i do ložnice nebo dětského pokoje. Nemá vliv na hospodářské zvířata ani domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky. Nevystavujte prosím účinkům plašiče hlodavce chované jako domácí mazlíčky (křečky, myšky…)

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: