Weitech WK 0300 ultrazvukový odpuzovač potkanů a netopýrů Ultrazvukový odpuzovač potkanů, myší, netopýrů a hmyzu na 280m2

Kód: 11005
1 089 Kč 900 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

účinnost:  na plochu až 280m²
odpuzuje: potkany, myši, netopýry a lezoucí hmyz
napájení:  do zásuvky

Velmi výkonný ultrazvukový odpuzovač potkanů, myší, krys, netopýrů a lezoucího hmyzu. Weitech WK0300 oceníte při ochraně velkých místností jako jsou haly, sklady nebo chlévy. Dosah elektrického odpuzovače je až 280m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Weitech WK 0300 funguje

Funguje na principu akustických a ultrazvukových zvuků, které účinně plaší hlodavce (myši, potkani, krysy), netopýry a většinulezoucího hmyzu. Plašič umožňuje přepnutí slyšitelného nebo neslyšitelného provozu, program pro odpuzování hmyzu nebo hlodavců a dva stupně nastavení výkonu. Pro zvýšení účinku je přístroj vybaven hned dvěma reproduktory. I přes vysoký výkon se WK 0300 vyznačuje malou spotřebou elektrické energie (2,3W). Měsíční provoz vás tak vyjde jen na 3,37 Kč. Výrobce uvádí životnost 30 let, na přístroj poskytujeme standardní záruku 24 měsíců.

Plašič vydává zvuk o vysoké frekvenci a velké hlasitosti – až 105 db. Zvuk je vnímán škůdci jako silně hlasitý a nepříjemný. Proto začnou postupně opouštět prostor, v kterém je přístroj zapnutý. Pro člověka jsou však vzhledem k vysoké frekvenci zvuky vydávané přístroje buď zcela neslyšitelné, nebo pouze slabě, závislosti na nastavení. Frekvence vydávaná přístrojem se neustále mění v rozsahu 5000 AŽ 45000 Hz, tak aby si na ni nemohli škůdci snadno zvyknout.

Použití

.Přístroj je napájen pomocí síťového adaptéru, který je součástí balení. Dvoumetrový napájecí kabel umožňuje zvolit nepříhodnější místo pro umístění přístroje.Na zadní straně plašiče najdete tři kolébkové spínače. Pomocí levého tlačítka zvolte, proti jakému druhu škůdce má být plašič účinný.
Pro ochranu před lezoucím hmyzem přepněte tlačítko do polohy “Insects”.
Pokud potřebujete odpudit hlodavce jako jsou myši, krysy, nebo potkani, zvolte přepněte tlačítko do polohy “Rodents”.
Prostřední tlačítko slouží k nastavení slyšitelnosti. Pokud vám nevadí slabě slyšitelný zvuk, například v hospodářských budovách, přepněte spínač do polohy Audiable. Pro neslyšitelný provoz přepněte spínač do polohy “Quiet”.
Pravé tlačítko slouží k nastavení výkonu. Nejdříve můžete vyzkoušet účinek na slabší výkon (“NormalPower”) pokud budete potřebovat zvýšit účinnost, přepněte toto tlačítko na “HighPower” - maximální výkon.
Pro zajištění maximální ochrany před škůdci doporučujeme vybavit plašiči i další místnosti, případně patra.

Tip: Plašiče je nejlepší používat jako prevenci proti tomu aby se škůdci do domu nenastěhovali. Pokud již hlodavce doma máte, je nejlepší je nejdřív otrávit pomocí vhodné deratizační nástrahy. Doporučujeme Bros - měkkou návnadu, a až potom nasadit ultrazvukové plašiče.

Tip2: Při použití jakéhokoli typu ultrazvukového plašiče vždy platí, že je třeba umístit do každé místnosti jeden plašič. Ultrazvuk zdmi neprojde v dostatečné síle na to, aby vadil i škůdcům v sousední místnosti. Proto je lepší koupit více slabších přístrojů, než jeden výkonný, který by sice plošně pokryl celý dům, ale zdi jeho výkon utlumí stejně jen na jednu místnost.

Vhodné umístění

Zvuk vydávaný přístrojem neprochází pevnými překážkami, ale odráží se od nich. Toho můžeme využít k pokrytí celé místnosti. Měkké a porézní materiály zvuky pohlcují, a tím snižují účinnost plašiče. Nejlepší je tedy umístit přístroj tak, aby v cestě zvuku nestály žádné překážky. Neumísťujte přístroj za nábytek nebo jiné překážky.

Plašič je bezpečný

Používaní přístroje je naprosto bezpečné pro lidi, tehotné ženy i malé děti. Můžete jej bez obav umístit i do ložnice nebo dětského pokoje. Nemá vliv na hospodářské zvířata ani domácí mazlíčky, jako jsou psi a kočky.
Nevystavujte prosím účinkům plašiče hlodavce chované jako domácí mazlíčky (křečky, myšky…)

Rozměry, hmotnost a balení

Přístroj je dodáván zatavený v plastovém obalu s českým návodem a adaptérem do zásuvky.
Rozměry plašiče: 82x147x58 mm
Hmotnost: 408g

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: