Weitech WK 0220 ultrazvukový odpuzovač hlodavců a netopýrů Ultrazvukový odpuzovač myší, netopýrů a lezoucího hmyzu

Kód: 11003
925 Kč 764,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

účinnost:  na plochu až 140m²
odpuzuje: myši, netopýry, lezoucí hmyz
napájení:  baterie nebo zásuvka

Velmi účinný plašič myší, netopýrů a lezoucího hmyzu určený k ochraně velkých místností o rozměru až 140 m². Zbavte se škůdců ve své garáži, sklepě nebo půdě bez použití nebezpečné chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Weitech WK 0220 funguje

Plašič WK 0220 vydává zvuk o vysoké frekvenci, kterým odpuzuje škůdce. Můžete si vybrat ze dvou programů, podle toho, kterého škůdce chcete vypudit. Přístroj může být napájen adaptérem ze zásuvky, případně pomocí baterie. Výrobce uvádí životnost přístroje 30 let, my na přístroj poskytuje standardní záruku 24 měsíců. Vzhledem k nízké spotřebě elektrické energie (0,3W) jsou měsíční náklady na provoz pouze 0,42 Kč . Plašič je naprosto bezpečný, můžete jej bez obav použít i v dětském pokoji, ložnici a podobně. V závislosti na nastavení vydává přístroj ultrazvuk, nebo zvuk o vysoké frekvenci. Frekvence zvuku se neustále mění v rozsahu 26 000 - 45 000 Hz, aby si na ní škůdci nemohli snadno zvyknout. Maximální výkon je 105 dB. Přesto, že je pro člověka přístroj neslyšitelný, škůdci je vnímán velmi hlasitě a nepříjemně. Proto záhy opouštějí prostor pokrytý plašičem. Účinnost zařízení WK 0220 je podložena laboratorními testy

Použití

Připojte adaptér přístroje do běžné elektrické zásuvky 220 - 240V a připojte napájecí kabel z adaptéru do přístroje. 2 metry dlouhá napájecí šňůra umožňuje umístit přístroj na ideální místo, i když je vzdálené od zásuvky. Plašič je také možné napájet pomocí 9V baterie, která ovšem není součástí balení. Na baterii však zvládne odpuzovač fungovat pouze 2 – 4 dny. Po zapnutí přístroje se rozsvítí červená LED, indikující že je Weitech WK 0220 v provozu.Weitech WK 0220 nabízí hned dvě možnosti nastavení, podle toho, kterých škůdců se chcete zbavit.

Program "A" je učinný proti pavoukům, roztočům, blechám a dalšímu lezoucímu hmyzu. V tomto nastavení je plašič neslyšitelný - přístroj vydává ultrazvuk.

Program "B" zvolte pro odpuzování myší a netopýrů. Při tomto nastavení je přístroj slabě slyšitelný.

První účinky přístroje se projeví po třech dnech, maximální účinek pak do dvou týdnů. Přístroj nevyžaduje žádnou dodatečnou údržbu, nebo servis.

Vhodné umístění

Přístroj ochrání plochu až 140m². Při hledání vhodného místa, kam umístit přístroj, je dobré vzít v úvahu, že zvuk vydávaný plašičem neprochází pevnými překážkami a je pohlcován měkkými a porézními materiály jako jsou koberce nebo čalounění. Ideální umístění je tedy takové, kdy se bude zvuk vydávaný přístrojem volně šířit prostorem. Zvuk se odráží od stěn , čehož se dá využít při pokrytí velké místnosti. Neumísťujte zařízení za nábytek a podobně.

Pro odpuzování lezoucího hmyzu (program “A”) umístěte plašič 20 – 50 cm nad úroveň podlahy.Pro odpuzování myší a dalších hlodavců (program “B”) umístěte zařízení 5 – 60 cm výše úroveň podlahy.

Plašič myší, netopýrů a lezoucího hmyzu je určen pouze pro vnitřní použití. Nepoužívejte jej v místech s velkou vlhkostí, jako jsou koupelny a podobně.Jak dosáhnout nejlepších výsledků a zabránit návratu škůdců: Nechte přístroj trvale zapnutý. Občas můžete změnit jeho umístění. Pro zvýšení účinnosti je dobré vybavit plašiči myší a hmyzu i sousední místnosti, případně dalších patra budovy.

Tip: Plašiče je nejlepší používat jako prevenci proti tomu aby se škůdci do domu nenastěhovali. Pokud již hlodavce doma máte, je nejlepší je nejdřív otrávit pomocí vhodné deratizační nástrahy. Doporučujeme Bros - měkká návnada, a až potom nasadit ultrazvukové plašiče.

Tip2: Při použití jakéhokoli typu ultrazvukového plašiče vždy platí, že je třeba umístit do každé místnosti jeden plašič. Ultrazvuk zdmi neprojde v dostatečné síle na to, aby vadil i škůdcům v sousední místnosti. Proto je lepší koupit více slabších přístrojů, než jeden výkonný, který by sice plošně pokryl celý dům, ale zdi jeho výkon utlumí stejně jen na jednu místnost.

 

Plašič je bezpečný

Přístroj Weitech WK 0220 je naprosto bezpečný pro lidi, děti i těhotné ženy . Nemá negativní vliv na hospodářská zvířata (dobytek, koně, ovce drůbež) nebo domácí zvířata (kočky, psi, plazi). Hlodavci, které chováte jako domácí mazlíčky by neměli být vystaveny účinku plašiče. Přesuňte je prosím mimo jeho dosah.

 

Rozměry, hmotnost a balení

Přístroj je dodáván zatavený v plastovém obalu s českým návodem a adaptérem do zásuvky.
Rozměry plašiče: 68x118x47 mm
Hmotnost: 384g

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: