Weitech Atrapa vosího hnízda Wazzp away Odpuzovač vos v podobě vosího hnízda

Kód: 11016
327 Kč 270,25 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Maketa odpuzujíc vosy WazzzpAway velmi věrně imituje vosí hnízdo tak, že je k nerozeznání od toho, které si vosy samy stavějí. A protože jsou vosy velmi teritoriální a nestaví si hnízda v blízkosti jiných, místu, kde umístíte WazzzpAway, se raději obloukem vyhnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika odpuzovače WazzzpAway

Odpuzovač WazzzpAway je naprosto neškodný pro životní prostředí . Jedná se o bezpečný způsob jak vypudit vosy z blízkosti zahrad, venkovních posezení a dalších podobných míst bez použití chemie. Na rozdíl do pastí obsahujících návnady, které vosy lákají k sobě, odpuzovač WazzzpAway je drží daleko od místa, kde ho zavěsíte. Maketa odpuzuje většinu vos vyskytujících se v Evropě . Použít ji lze s úspěchem ale pouze v okolí místa, kde vosy ještě hnízdo nemají. Pokud tomu není, je nutné jej před zavěšením WazzpAway zlikvidovat např. pěnou na vosí hnízda či sprejem na vosy a vosí hnízda.

Použití odpuzovače WazzpAway

Maketu WazzpAway rozbalte a zavěste pomocí šňůry s klipem, nadbývající část po té schovejte dovnitř. Aby hnízdo vypadalo důvěryhodně a vosy z něj měly skutečně respekt, je vhodné ho za jistých okolností vyplnit např. sáčky či igelitovými pytli.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: