Deramax-Cvrček Zvukový a vibrační odpuzovač krtků a hryzců

Kód: 29407
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

účinnost:  na plochu až 1000m²
odpuzuje: krtky, hraboše, hryzce
napájení:  na baterie (baterie je potřeba dokoupit zvlášť)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová konstrukce přístroje s dvojitým krytím proti vlhkosti, zajišťuje dokonalou vodotěsnost odpuzovače‐plašiče a velmi dlouhou životnost, navíc se nám podařilo zvýšit výkon přístroje při prodloužení životnosti baterií. Nyní vydrží odpuzovač‐plašič pracovat s jednou sadou kvalitních alkalických baterií až 1 rok!

Vlastnosti odpuzovače Deramax‐Cvrček:

ELEKTRONICKÝ ODPUZOVAČ‐PLAŠIČ KRTKŮ A HRYZCŮ ‐ DERAMAX‐CVRČEK si získal oblibu díky své spolehlivosti, účinnosti a nízkým provozním nákladům. Jedná se o ryze Český produkt, který v současné době vyrábíme již ve třetí variantě. Odpuzovač‐plašič produkuje zvuk a vibrace na velmi nízké frekvenci, které mají schopnost dobře se šířit zeminou a je natolik nepříjemný pro hlodavce žijící v půdě, že tito brzy opouští prostor chráněný přístrojem.

Čím se liší přístroj Deramax‐Cvrček od naprosté většiny jiných typů zahradních odpuzovačů?

Jednak je to strikní dodržování nízkých kmitočtů a vibrací, což je dáno samotnou konstrukcí elektronické části a také jejím umístěním v plastovém krytu. Dovozové typy často produkují zvuk na kmitočtech v řádu kHz což je pro šíření půdou zcela nevhodné.
Velmi důležitá je také plocha určená pro přenos zvuku a vibrací do půdy. Obal odpuzovače‐plašiče Deramax‐Cvrček tvoří plastová dóza o průměru 10cm s tenkými stěnami. Téměř všechny dovozové typy jsou v obalu o průměru 3cm až 5cm, nebo do půdy zasahuje pouze tenká tyčka, přenos zvuku a vibrací je pak do půdy velmi malý a rovněž tak i samotná účinnost těchto odpuzovačů.

Velká styčná plocha obalu odpuzovače Deramax‐Cvrček zajišťuje dostatečný přenos zvuku a vibrací do půdy v celém rozsahu účinnosti. Lidé ani domácí zvířata nejsou zvukem odpuzovače‐plašiče rušeni, neboť nad zem se dostane pouze velmi malá část zvuku. Odpuzovač‐plašič je vodotěsný, nevyžaduje údržbu, pouze jednou za cca 6 až 12 měsíců výměnu baterií (Podle typu baterií). Účinná plocha odpuzovače‐plašiče je do 1000m2. Zvukové vlny a vibrace se šíří v kruhu kolem přístroje.

Další možnosti použití odpuzovače krtků Deramax ‐ Cvrček: Naši zákazníci tento přístroj s úspěchem používají i jako odpuzovač ‐ plašič hadů. Hadi jsou citliví na vibrace a přítomnost tohoto odpuzovače‐plašiče jim nesvědčí. Na základě desetiletých zkušeností s prodejem tohoto přístroje víme od zákazníků, že odpuzovač krtků Deramax‐Cvrček je účinný i proti krtonožce.

Technické údaje:

Odpuzovač‐plašič Deramax‐Cvrček je napájen pomocí 4 ks velkých monočlánků. Jedna sada ''klasických'' zinkouhlíkových baterií vydrží napájet přístroj cca 6 měsíců, při použití kvalitních alkalických baterií je to až 1 rok. Po uložení do půdy se nad zem dostane slabý zvukový signál, který uslyšíte, pokud budete cca 1 metr od přístroje a pomocí kterého snadno zjistíte, zda je nutné vyměnit baterie, nicméně jedná se o velmi slabý zbytkový signál, kterým nebudete na zahradě rušeni. Odpuzovač‐plašič se ukládá do půdy svisle asi 16 cm hluboko, takže část přístroje cca 5cm zůstává nad úrovní terénu.
Rozměry: průměr 100 mm x délka 210 mm
Hmotnost: 160g
VYROBENO V ČR

Jak pracuje přístroj Deramax‐Cvrček?

Deramax‐Cvrček produkuje zvukové signály a vibrace na velmi nízkých kmitočtech, které jsou schopné se velmi dobře šířit zeminou. Zahradní škůdci, jako jsou krtci, hraboši, či hryzci jsou ve svém přirozeném prostředí trvale rušeni, takže si po krátké době začínají hledat "klidnější místo", kde nebudou neustále obtěžováni hlukem a vibracemi. Škůdci vnímají hluk a vibrace jednak jako nepříjemný vliv a jednak jako možnou návštěvu predátora. Stres z možného
napadení a neustálé rušení je ideální kombinace jak dostat krtka ze zahrady.

Odpuzovač‐plašič krtků Deramax‐Cvrček se s úspěchem využívá i jako odpuzovač hrabošů, hryzců a dalších zahradních hlodavců. Neškodí lidem, nebo zvířatům? Odpuzovač‐plašič krtků Deramax‐Cvrček generuje signály na velmi nízkém kmitočtu, které jsou velmi dobře slyšitelné i pro člověka, psy, kočky apod. Nicméně po umístění odpuzovače do zahrady resp. jeho uložení do půdy, se nad
úroveň terénu dostane již jen velmi slabý zbytkový signál, který nepůsobí rušivě a samozřejmě nemá žádný vliv na člověka, nebo na domácí zvířata.

Jedná se o Český produkt a jaké jsou jeho technické parametry?

Odpuzovač‐plašič Deramax‐Cvrček je Českým produktem, který je vyráběný ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001. Stejně jako celá řada odpuzovačů Deramax, má i tento produkt certifikát z Elektrotechnického zkušebního ústavu (EZÚ) a je samozřejmě vyráběný také s ohledem na životní prostředí ‐ součástí prohlášení o shodě je i deklarace RoHS kompatibility. V rámci zkoušek v EZÚ byl přístroj testován také na elektromagnetickou kompatibilitu, přístroj neovlivňuje žádné jiné elektronické přístroje nebo zařízení.

Proč koupit právě odpuzovač krtků Deramax‐Cvrček?

Jednoduše proto, že se jedná o výkonný odpuzovač krtků a hrabošů, který má extrémně malou spotřebu baterií. Deramax‐Cvrček generuje signál s několikanásobně vyšší intenzitou, než běžné solární, nebo bateriové odpuzovače krtků a současně vytváří vibrace prostřednictvím pouzdra přístroje, které přispívají ke zvýšení účinnosti. Jedná se o Český výrobek, který je cenově přijatelný opravdu pro každého.

Jaké jsou praktické zkušenosti s odpuzovačem Deramax Cvrček?

Druhá verze odpuzovače Deramax‐Cvrček je na trhu již několik let, samozřejmě monitorujeme zkušenosti našich zákazníků s tímto přístrojem a praktické zkušenosti co se týče odolnosti a účinnosti jsou velmi dobré. Více informací ke zkušenostem s odpuzovaček krtků Deramax‐Cvrček najdete v článku "Odpuzovač krtků Deramax‐Cvrček verze II ‐ Výsledky testování přístroje".

Jakou má odpuzovač‐plašič Deramax‐Cvrček životnost?

V případě, že bude přístroj využívaný jen v období od jara do podzimu, počítejte se životností cca 10 let. V případě, že bude uložený v půdě po celý rok je předpokládaná životnost o něco kratší.

Je instalace přístroje Deramax‐Cvrček složitá?

Přístroj se pouze osadí bateriemi (4ks monočlánků) a uloží do půdy tak, že dno obalu přístroje je cca 15cm pod úrovní terénu. V dalším období je pouze vhodné čas od času kontrolovat stav baterií.

Jaké jsou náklady na provoz deramaxu Cvrček?

Náklady jsou minimální, jedná se pouze o napájecí baterie. Kvalitní alkalické články udrží odpuzovač v chodu po dobu až 12 měsíců.

Jaký je dosah přístroje Deramax Cvrček?

Rozsah chráněné plochy je do 1000m2. Působnost odpuzovače je v kruhu kolem přístroje, jedná se o kruh o průměru
přes 30 metrů.

Odpuzovač‐plašič krtků Deramax‐Cvrček: Technické údaje

Napájení: 6V, 4ks baterií typu "D" (Velký monočlánek)
Rozměry: průměr 100 mm x délka 210 mm
Hmotnost: 160g

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače krtků
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 8.1.2021
Vůbec nepomohlo, je to na nic!!!! Vyhozené peníze, které nikdo nevrátí.
1
P Avatar autora | 13.8.2019
Připravek mám druhým rokem na zahrádce 30x10m uprostřed a na hraboše a hryzce naprosto neúčinný !!! Velké zklamání . Pomohlo až vytrávení polštářky KILRAT ! Tohle troubítko je k ničemu a nefunguje. Vyhozené peníze.
4
Avatar autora | 2.6.2019
+ Opravdu funguje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: