Past na vosy s návnadou Past na vosy a mouchy

Kód: 19158
140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
27.8.2019

Lapače vos a much s návnadovým roztokem značky BROS jsou ideální pro chytání vos na zahradě, terase či na zahrádkách restaurací. Návnadový roztok obsahuje aromatické složky, které nalákají vosy dovnitř do lapače, z kterého se po té už nemohou dostat ven. Past na vosy BROS lez použít opakovaně a roztok do ní lze dokoupit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Do lapače vosy láká tekutá náplň obsahující feromon trikozen . Tato látka je silněaromatická a u vos vyvolává zájem, který je zavede malými otvory až do samotné pasti.Konstrukce pasti jim zamezí ji opustit a po několika chvílích uhynou. Trvanlivost lapače jezávislá na množství škůdců a počasí. Obvykle vydrží 2 až 6 týdnů na jedno naplnění

Návod k použití

Do otvoru v pasti tomu určenému, nalijte 50 ml roztoku a dobře ji uzavřete. Po té nádobku pověste v bezpečné vzdálenosti. Vhodné je takové místo, které odláká hmyz pryč od zóny,kterou nechcete, aby vám narušoval (posezení na terase, otevřené okno). Zároveň by měla past ochránit prostor, který by vosy jinak navštěvovaly (ovoce, sladké jídlo...). Vzdálenost lapače od vosího hnízda musí být min. 10 m.  Otvor pasti by měl směřovat tam, odkud vosy přilétají. Jakmile bude lapač plný velmi opatrně jej vyprázdněte. Uvnitř mohou být ještě živí škůdci. Balení 200 ml návnadového roztoku BROS vystačí na čtyři použití . V případě potřeby si můžete objednat nahradní náplň.. Náplň pro lapač vos je vyvynuta tak, aby vosy lákala víc, než běžná sladká jídla a nápoje.

První pomoc při požití

Přípravek nevyvolává reakce při kontaktu s kůží ani očima. V případě náhodného požití vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc, s sebou mějte obal s etiketou nebo bezpečnostní list přípravku.

Skladování přípravku

Past na vosy BROS i návnadový roztok skladujte pouze v původním obalu na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo potraviny.

Složení

Návnadový roztok obsahuje účinnou látku trikozen v koncentraci 0,01%.

Balení

Obsahuje past na vosy a návnadový roztok Bros 200 ml

Upozornění související s bezpečností

Past na vosy BROS i návnadový roztok uchovávejte mimo dosah dětí. Prázdné obaly vyhoďte do odpadu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení vos a sršní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: