Monitorovací past na šváby 4ks. 4 ks. lepových pastí na šváby včetně návnadových tablet

Kód: 15322
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022

Balení obsahuje 4 kusy lepových pastí na odchyt švábů a rusů a 4 kusy návnadových tablet. Tablety se umístí doprostřed pasti a lákají šváby a rusy dovnitř. Lepová past slouží k odchytu a zároveň k sledování výskytu hmyzu všude tam, kde je chemický zásah nemožný či hůře proveditelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Lepové pasti jsou vhodnou pomůckou pro zjištění výskytu lezoucího škodlivého hmyzu. Také je lze použít přímo v boji proti švábům, rusům, rybenkám a dalším škůdcům. Past funguje velmi dobře díky nezasychajícímu lepidlu a vábivé složce, která šváby a další hmyz velmi láká. Lepová složka je odolná vůči vnějším vlivům, jak změnám teplot i vůči vlhkosti. Netoxické složení předurčuje past pro použití v místech, kde se nelze na chemické přípravky spolehnout, a to jak v domácnosti, tak i třeba ve skladech potravin, či ve zvířecích obydlích. Přípravek je bez zápachu.

Návod k použití

Odstraňte papírovou podložku, která chrání vrstvu lepidla, doprostřed lepidla položte tabletu která svou vůní šváby naláká do pasti. Po té past položte v blízkosti místa, kde se škůdci pohybují, např.: v blízkosti zdí, úkrytů, za kuchyňskou linku, na policích apod. Na plochu o rozloze 100 m² budete potřebovat 10 až 12 pastí. Past na šváby je z tvrdého papíru a připomíná tunel, takže pochytaný hmyz není příliš vidět a s pastí plnou hmyzu se dá dobře manipulovat aniž by se člověk k pasti přilepil nebo musel šahat na mrtvé šváby.

Skladování přípravku

Pasti uchovávejte v původních obalech v dobře větraných místnostech při teplotě + 5 °C až 35 °C . Výrobek by měl být skladován mimo potraviny, léky a krmiva. Chraňte před zdroji tepla a přímými slunečními paprsky. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.

První pomoc při zasažení

Přípravek nemá na zdraví člověka žádný negativní vliv. Přesto při manipulaci s pastí Temo Trap je nutné dbát běžných hygienických pravidel, stejně i pravidel bezpečné práce.

Balení

Obsahuje 4 ks pastí a 4 kusy návnadových tablet

Upozornění související s bezpečností

Lepová složka pasti se nesmí dostat do vodních zdrojů. Dojde-li k úniku lepu, k odstranění použijte gumové rukavice a materiál s vysokou savostí, jako je například písek, textil apod. Materiál znečištěný lepem uložte do označených obalů a zlikvidujte jej jako odpad. Znečištěné plochy omyjte čistícími prostředky a vodou. Za stálých podmínek je přípravek stálý. Při rozkladu vysokými teplotami či při požáru mohou vznikající plyny ohrozit zdraví.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení švábů a rusů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: