Žluté lepové desky Bio Plantella 5 ks přírodní ochrana

Kód: 41644
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Optické lapače pokryté entomologickým lepidlem pro odchyt škodlivého hmyzu v bytech, ve sklenících, zahradách a ovocných sadech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žluté lepové lapače lákájí rostlinné škůdce díky žluté barvě. Škůdce se po přiblížení k desce přilepí na rychle lepivý nátěr entomologického lepidla, které umožňuje rychlou lepivost i u velmi lehkých škůdců.
Desky mají dlouhodobou trvanlivost (až několik měsíců), jsou odolbé vůči výkyvům teplot a vlhkosti. Přiložené drátky k zavěšení umožňují jednoduchou aplikaci.

Desky se mohou použít k odchytu rostlinných škůdců v ovocných sadech, skleníkových kulturách, na zelenině a na pokojových rostlinách.

Jsou ideálním pomocníkem k odchytu, monitoringu a signalizaci náletu rostlinných škůdců jako:
mšice
obaleč jablečný
pilatka
vrtalky (vrtule třešňová)
třásněnka západní, zahradní, chmelová

Použití

Lapače rozvěste na místech výskytu škůdců v úrovni výšky rostlin.
V ovocných sadech doporučujeme zavěsit rovnoměrně 5 - 6 velkých lepových desek na 50 m², nejlépe na osluněné straně stromů v období, kdy se plody začínají barvit žlutě. Desky zavěšte v blízkosti větví, avšak nesmí se přilepit na listy nebo větve.

K zavěšení použijte přiložené drátky. Jakmile jsou lapače pokryty hmyzem nebo dojde k jejich zaprášení, vyměňte je za nové. Obvykle vydrží cca 6 týdnu po vyvěšení.

Skladování

Skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin, krmiv a chemikálií.

Složení

Účinná látka: polyizobutylen 5,2 g

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře.
Při náhodném požití: Vypláchněte ústa vodou,nevyvolávejte zvracení.
Při vyhledání lékařského ošetření informujte lékaře o přípravku, se kterým se pracovalo, poskytněte mu informace ze štítku, etikety nebo příbalového letáku a o poskytnuté první pomoci. Další postup první pomoci (i event. následnou terapii) lze konzultovat s Toxikologickým informačním střediskem: Telefon nepřetržitě: 224 919 293 

Balení

5 ks desek 240 x 170 mm opatřených otvorem k zavěšení + 5 ks drátků k uchycení
ochrana desek silikonovým papírem, chránícím lepidlo před vysušením, také v době, kdy desky delší dobu nepoužíváte

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s deskami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci Stopset žlutých lepových šipek k odchytu hmyzu si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana rostlin
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: