Lepová past na potravinové moly 2ks. Lepová past na potravinové moly

Kód: 19156
78 Kč 64,46 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Zabraňte molům v poškozování potravin a znečišťování potravin pomocí feromonového lapače. Přírodní aroma je přiláká a vytrvalé nezasychající lepidlo je chytí do pasti. Lapač potravinových molů působí po dobu 3 měsíců. Přípravek neobsahuje insekticidní složky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Potravinoví moli páchají škody v kuchyních, sklepech, špižírnách, skladovacích prostorách a to jak ve skříních s potravinami tak i venku. Všude tam můžete na ně nastražit Lapač potravinových molů. Feromonová složka přitahující potravinové a moučné moly je pro člověka neznatelná. Moli jí ale stěží umí odolat, a tak se k lapači přiblíží tak blízko, že je lepidlo zachytí a už nepustí. Past na potravinové moly může velmi dobře pro preventivní kontrolu výskytu škůdců tak i pro jejich eliminaci.

Návod k použití

Lapač potravinových molů umístěte mezi potraviny , tak aby lepové desky nebyly zakryté potravinami a celá plocha lapače byla pro moly dostupná.

Skladování přípravku

Lapač potravinových molů uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

2 ks lapače šatních molů v kartonovém obalu

První pomoc při zasažení

Dostane-li se lepidlo na pokožku, můžete jej odstranit pomocí olivového oleje nebo kosmetickým petrolejem. Přípravek nevyvolává žádné pro zdraví nebezpčené interakce. Nastanou-li jakékoli zdravotní potíže po interakci s přípravkem, vyhledejte lékařskou pomoc.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci používejte ochranné pomůcky. Zabraňte kontaminaci povrchových i podzemníchvoda půdy. Při menší kontaminaci půdy stačí odebrat zasažené místo. Při větším úniku odeberte kontaminovanou půdu, rozlitou látku zasypte sorbentem (písek, piliny) a následně opláchněte půdu vodou. Dojde-li k požáru, mohou vznikat dráždivé a toxické výpary.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na hubení potravinových, šatních a jiných molů
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: