VIGONEZ MARS 25 Deratizační stanička jednorázová s pastou k hubení hlodavců (150 g)

Kód: 38683
262 Kč 216,53 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Snadno použitelná jednorázová deratizační stanička má v sobě již vloženou jedovatou návnadu pro likvidaci potkanů a myší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu VIGONEZ MARS Deratizační stanička

Jednorázová deratizační stanička zabrání nežádoucímu kontaktu s jedem domácím zvířatům a dětem. Ochraňuje jedovou nástrahu před vnějšími vlivy, a tak prodlužuje její životnost.
Tato stanička již obsahuje jedovatou návnadu Samoobslužné sáčky Vigonez Mars 150 g a je tak připravena ihned k použití. Zařízení je vhodné umístit v blízkosti tras, po kterých se hlodavci nejčastěji pohybují, ideálně podél zdí.

Charakteristika přípravku Samoobslužné sáčky Vigonez Mars 150g

Samoobslužné sáčky Vigonez Mars 150g je deratizační nástraha určená k hubení myší a potkanů. Díky svému složení je pro hlodavce velmi lákavá, a díky účinné látce brodifakum i velmi účinná. Přípravek se skládá z „čerstvé pasty“, obzvlášť atraktivní a chutné pro všechny druhy hlodavců.
Určeno pro hubení:
Myší domácích (Mus musculus) - dospělých a mladých.
Potkanů (Rattus norvegicus) - dospělých a mladých.

Pasta funguje na principu ředění krve, proto dochází k úhynu škůdce až po 4-10 dnech. Díky této vlastnosti je pasta vhodná i na hubení potkanů, protože díky zpožděnému účinku se pastou nakrmí celé potkaní společenstvo. Preparát nijak neupozorní ani nevyplaší jiné členy populace hlodavců. Pasta obsahuje hořkou látku zabraňující případnému požití dětmi. 

Dávkování a způsob použití Samoobslužné sáčky Vigonez Mars 150g:

Uvnitř budov, k hubení populace myši domácích (Mus musculus):
Na jednu nástrahovou stanici se používá 150 g PASTY VIGONEZ MARS 25 (Samoobslužné sáčky Vigonez Mars 150g)
Pokud je třeba více než jedna stanice, při rozmísťování stanic na vzdálenosti 10 – 15 metrů, minimální vzdálenost mezi jednotlivými stanicemi by měla být 5 metrů. Nástrahové stanice je třeba kontrolovat minimálně co 2-3 dny na počátku deratizace, zatímco v pozdějším období nejméně jednou týdně za účelem zjištění, zda návnada je konzumována, zda stanice s návnadou jsou netknuté, popřípadě odstranit těla hlodavců.

Uvnitř a kolem budov, k hubení populace potkanů (Rattus norvegicus):
Na jednu nástrahovou stanici se používá 150 g PASTY VIGONEZ MARS 25 (Samoobslužné sáčky Vigonez Mars 150g)
Pokud je třeba více než jedna stanice, při rozmísťování stanic na vzdálenosti 10 – 15 metrů, minimální vzdálenost mezi jednotlivými stanicemi by měla být 5 metrů. Stanice se musí nacházet v místech, kde nehrozí jejich zaplavení vodou. V případě, že některá z návnad byla poškozená vodou nebo znečištěná, je nutno ji vyměnit. Nástrahové stanice je třeba kontrolovat výhradně co 5 do 7 dnů na počátku deratizace, zatímco v pozdějším období nejméně jednou týdně za účelem zjištění, zda návnada je konzumována, zda stanice s návnadou jsou netknuté, popřípadě odstranit těla hlodavců.

První pomoc při zasažení

Přípravek VIGONEZ MARS 25 obsahuje látku zabraňující srážlivosti krve. V případě požití se můžou projevit (i opožděně) příznaky jako krvácení z nosu a krvácení z dásní. V těžkých případech se můžou objevit hematomy a krev ve stolici nebo v moči. Protilátka: Vitamín K1, který může podávat výhradně zdravotnický nebo veterinární personál.

V případě kontaktu s pokožkou zasažené místo omývejte vodou a poté vodou s mýdlem. Při zasažení očí proplachujte přípravkem k proplachování očí nebo vodou. Oční víčka je třeba držet otevřené nejméně 10 minut.

V případě, že se přípravek dostane do úst, je třeba ústní dutinu opatrně vyplachovat vodou. Pokud je poškozený vbezvědomí, nedávat mu nic do úst. Nevyvolávat zvracení. V případě požití je třeba neprodleně kontaktovat lékaře a ukázat mu obal nebo etiketu přípravku. V případě požití domácím zvířetem je třeba kontaktovat veterináře.

Účinná látka

Brodifakum (č. CAS 56073-10-0) 0,0025g / 100g výrobku 

Doba použitelnosti

Minimálně 2 roky od data výroby.

Balení

1 ks deratizační stanička jednorázová
150g jedovaté pasty v návnadových sáčcích

Upozornění související s bezpečností

Hlodavci můžou být nositeli nemoci. Není vhodné se jich dotýkat holýma rukama, k jejich odstranění je třeba použít rukavice nebo nářadí.

VIGONEZ MARS 25 PASTA Biocidní přípravek – CZ-0020871-0000

symbol-ghs08-100x100

VAROVÁNÍ

Věty o nebezpečnosti:
H373 Může poškodit orgány při dlouhodobém nebo opakovaném vystavení.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P301+P310 V PŘÍPADĚ POLKNUTÍ: Okamžitě kontaktujte odbornou pomoc nebo lékaře.
P308+P313 PŘI expozici nebo podezření na ni: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P501 Obsah/balení je nutné předat k likvidaci firmě, která má potřebná povolení, v souladu s předpisy daného státu.

Před použitím si důkladně přečtěte tuto etiketu. Přípravkem nesmí být kontaminovány potraviny, nápoje ani krmiva, ani plochy, s kterými tyto přicházejí do kontaktu. Přípravek nesmí být aplikován přímo na zvířata. Přípravek nesmí být používán v rozporu s touto etiketou, k jiným účelům, jiným způsobem, ani v rozporu s platnými právními předpisy.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení hlodavců - účinná ochrana
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: