MouseStop MouseStop je utěsňovací pasta bránící hlodavcům a jiným škůdcům v proniknutí do prostor, kde jsou nežádoucí

Kód: 15418
342 Kč 282,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Tato ekologická utěsňovací pasta je tou pravou ochranou proti hlodavcům a jiným škůdcům, která samotným zvířatům neškodí a neublíží. Tato pasta neobsahuje žádné pesticidy a biocidy a proto její využití je ideální všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu a ekologii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Jedná se o utěsňovací pastu, která brání hlodavcům a jiným škůdcům proniknout do prostor, kde jsou nežádoucí. Tato pasta se úspěšně používá celosvětově už řadu let. Neobsahuje žádné pesticidy a biocidy, proto ji můžeme použít všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu a ekologii. např. v potravinářském průmyslu. Pasta je voděodolná a tedy vhodná k použití jak ve vnitřních, tak venkovních prostorech. Ihned vytváří aktivní bariéru a brání škůdcům v proniknutí. Po aplikaci pasta na povrchu rychle ztvrdne, zatímco uvnitř zůstáva měkká. Hlodavci se můžou prokousat ztvrdlou povrchovou částí, ale měkká cást uvnitř je odradí a tvoří tak přirozenou barieru. Místa, kde pastu můžeme použít jsou např. trhliny a spáry v obložení stěn a zdiva, klouby a kompenzátory na potrubí, ocelové, litinové a PVC trubky a spoje mezi nimi, zarovnání trhlin a spoje nebo mezery mezi zdivem a kanalizací.

Návod k použití

Než začnete pastu MouseStop aplikovat, ujistěte se, že je povrch suchý a čistý. Pomocí těsnící pistole naneste MouseStop pastu. Ujistěte se, že jste aplikovali pastu ve vrstvě nejméně 10 mm vysoké. Může být použit na otvory (kolem potrubí) nebo trubky o velikosti nejméně 5 mm. Pak pomocí špachtle zarovnejte povrch, čímž vytvoříte aktivní bariéru. Nakonec si ruce a použité nářadí očistěte pomocí suchého hadříku, pokud je potřeba, použijte líh. Po 48 hodinách (při teplotě 20 °C) je povrch suchý a můžete povrch nánosu natřít.

Skladování přípravku

Skladujte na místech chráněných před mrazem.

Složení

Polystyren, přírodní přísady

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 2 roky od data výroby

Balení

300 ml. přípravku v plastovém obalu

Upozornění související s bezpečností

Udržujte mimo dosah dětí.Vyvarujte se kontaktu s očima a ústy.Výrobek není vhodný ke konzumaci.Nepoužívejte produkt v blízkosti zdrojů tepla.

 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky a prostředky na hubení hlodavců - účinná ochrana
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: