BioKill insekticid 200 ml náhradní náplň Insekticid na hubení hmyzu

Kód: 24183
104 Kč 85,95 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Náhradní náplň do postřikovací nádoby Bioveta Bio Kill o objemu 200 ml je ideální pro případný opakovaný postřik na hmyz. Náhradní náplň přípravku proti hmyzu je vhodná při boji proti všem druhům lezoucího i létajícího hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Bioveta Bio Kill

Přípravek Bioveta Bio Kill je určený pouze pro ošetření interiérů. Jeho účinnou látkou je syntetická organická sloučenina Permethrin. Ta je rozpuštěná, v koncentraci 2,5 g účinné látky na 1 l emulze . Permethrin patří mezi pyrethroidy. Jedná se o látky, které poškozují funkci neuronů mravenců i dalšího hmyzu. Při zasažení proniká permethrin do neuronů a způsobuje zpomalení fungování sodíkových kanálů, které ovlivňují průchod kationtů sodíku do buněk. Neurony, které jsou intoxikovány, se účinku permethrinu nemohou ubránit a hmyz hyne. Bioveta Bio Kill náhradní náplň můžete použít proti hmyzím škůdcům, kteří seobjevili v domácnosti, zdravotnických a společenských zařízeních či potravinářských provozech.Přípravek je toxický pro kočky, proto byste měli zamezit možnému styku vašeho mazlíčka s přípravkem. Bio Kill neslouží k likvidaci škůdců přímo na vašich mazlíčcích.

Návod k použití přípravku Bioveta Bio Kill

Před kasždým použitím bio kill důkladně protřepejte. Postřikovou látku Bioveta Bio Kill aplikujte do míst kde se hmyz vyskytuje ze vzdálenosti asi 30 cm. Ošetření ploch by mělo být rovnoměrné, žádné z míst by nemělo být ošetřené více či méně. Postřik proti hmyzu po 3 – 4 týdnech zopakujte. V případě, že se škodlivý hmyz znovu objeví, aplikaci proveďte znova.Po ošetření nezanechává Bioveta Bio Kill na většině povrchů žádné viditelné stopy ani nelibý zápach, přesto raději před prvním použitím vyzkoušejte postřik jen na kousku plochy, aby náhodou nedošlo kjejímu poškození.

Pokud budete používat bio kill proti švábům a rusům, provádí se postřik podlahy po obvodu celé místnosti, rámy oken a dveří, okolí odpadkových košů. Zvláštní pozornost by jste v případě švábů a rusů měli věnovat prostorům za kuchyňskou linkou, rozvodům tepla a teplé vody, a všem ostatním místu kde je teplo vlhko a temno - to jsou oblíbení skrýše švábů.

Při použití proti mouchám komárům a vosám se Bio kill aplikuje na místa kde dosedají.

Pokud se chcete zbavit blech, i v tomto případě vám Bio kill skvěle poslouží. V případě hubení blech se Bio kill aplikuje plošně na celou podlahu, koberce a místa odpočinku domácích zvířat. Neaplikujte přímo na domácí zvířata.

Při použití proti všem ostatním druhům hmyzu aplikujte přímo na místa kde se hmyz vyskytuje.

Složení Bioveta Bio Kill 200 ml

Permethrin 2,5 g (0,25 %) v 1 l vodní emulze

První pomoc při zasažení Bioveta Bio Kill

Pokud dojde k zasazení očí, důkladně místo po dobu 10 – 15 minut oplachujte pitnou vodou.V případě pozření přípravku Bio Kill ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku Bioveta Bio Kill

Přípravek nejen proti mravencům Bioveta Bio Kill skladujte při teplotě 10 – 40 °C.

Doba použitelnosti Bio Kill

Bioveta Bio Kill lze skladovat a používat až 3 roky po otevření.

Balení Bio Kill 200 ml

Roztok Bioveta Bio Kill 200 ml je zabalený v polyethylenové bílé láhvi s uzávěrem. 

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkat do akvárií a terárií. Pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Přípravek není určen k aplikaci na domácí zvířata. Zamezte možnému styku koček s přípravkem - je pro ně toxický.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P391 Uniklý produkt seberte.
P501 Odstraňte obsah/obal …

Doplňující informace o nebezpečnosti:
EUH208 Obsahuje permethrin. Může vyvolat alergickou reakci.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení blech
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: