BioKill insekticid 100 ml sprej Insekticid na hubení hmyzu

Kód: 24180
96 Kč 79,34 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Praktické malé balení Bioveta Bio Kill sprej využijete především pro boj s menším množstvím škůdců. Bio Kill patří mezi přípravky proti hmyzu působící na více druhů a to na komáry, mravence, blechy, štěnice, vosy, rybenky, mouchy, rusy a další lezoucí či létající hmyz. Díky mechanickému rozprašovači se Bio Kill snadno a bezpečně aplikuje.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Bioveta Bio Kill

Sprej Bio Kill 100 ml je vhodný pouze pro ošetření uzavřených prostor. Účinnou složkou postřiku je syntetická organická sloučenina permethrin ze skupiny pyrethroidů. Do této skupiny patří látky poškozující funkci hmyzích neuronů. Po zasažení postřikem dochází u škůdců k narušení funkce sodíkových kanálů, které jsou potřebné pro průchod kationtů sodíků do buněk. Hmyz následně hyne následkem udušení. Bioveta Kill působí na všechny druhy hmyzu a to i na mravence faraony. Sprej je toxický pro kočky. Nelze jej použít pro likvidaci škůdců na zvířatech.

Návod k použití Bioveta Bio Kill

Při použití Bio Kill proti švábům a rusům aplikujte postřik v pásech do rohů místností na místa, kde se škůdci pohybují: kanalizačních odpadů, rozvodů tepla a teplé vody, rámy dveří, oken a v okolí odpadkových košů, umyvadel, kanalizačních odpadů. Stejně nanášejte přípravek proti mouchám a komárům. Sprej použijte na místa, kde nejčastěji dosedají: rámy oken, stropy, okolí lustrů,... Přípravek proti blechám , aplikujte na celé plochy jako jsou podlahy, koberce, a na místakde spočívají domácí mazlíčci.Přípravek proti mravencům či jinému druhu hmyzu nanášejte na místa, kde se obtížný hmyz vyskytuje. Sprej nanášejte ve vzdálenosti asi 30 cm na místa výskytu obtížného hmyzu. Dbejte na to, aby byl postřik rovnoměrný.

První pomoc při zasažení Bioveta Bio Kill

Dojde-li k zasažení očí, důkladně je oplachujte vodou po dobu 10 – 15 minut. V případě pozření ústa vypláchněte vodou, nic nekonzumujte ani tekutiny. V žádném případě nevyvolávejte zvracení a  vyhledejte lékaře.

Skladování přípravku Bioveta Bio Kill

Bioveta Bio Kill sprej nejen proti hmyzu skladujte při teplotě 10 – 40 °C.

Doba použitelnosti Bio Kill

Sprej Bioveta Bio Kill lze skladovat a používat až 3 roky.

Balení Bio Kill 100 ml

Roztok Bioveta Bio Kill 100 ml je zabalený v polyetylenové láhvi s mechanickým rozprašovačem. 

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkat do akvárií a terárií. Pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický. Přípravek není určen k aplikaci na domácí zvířata. Zamezte možnému styku koček s přípravkem - je pro ně toxický.

100px-GHS-pictogram-pollu.svg

VAROVÁNÍ

Údaje o nebezpečnosti:
H410 Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P391 Uniklý produkt seberte.
P501 Odstraňte obsah/obal …

Doplňující informace o nebezpečnosti:
EUH208 Obsahuje permethrin. Může vyvolat alergickou reakci. 

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na likvidaci a hubení blech
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: