Sprej na štěnice a blechy Protect 500ml Postřik na hubení štěnic a blech

Kód: 13037
392 Kč 323,97 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023

Insekticidní postřik Protect 500 na štěnice a blechy je účinnou zbraní při boji proti štěnicím i proti blechám.Je vhodný zejména pro úplnou likvidaci štěnic či blech v počátečních fázích zamoření.Díky mechanickému rozprašovači se postřik aplikuje snadno a bezpečně. Na hmyz působí kontaktně a má dlouhodobý účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Protect 500 ml

Postřik proti štěnicím obsahuje kombinaci dvou účinných látek, díky kterým je v boji protištěnicím a blechám nepřekonatelný. První účinná složka, přírodní pyrethum, donutí škůdce opustit úkryty a část i rovnou zahubí. Druhou látkou je S-methopren, růstový regulátor hmyzu. Ten způsobí zastavení růstu larválních stádií, čímž postupně dojde k jejich uhynutí. Navíc u dospělých samiček vyvolá neschopnost klást vajíčka. Piperonyl butoxid vstřebávání těchto dvou látek urychluje a zvyšuje jejich účinnost. Protect 500 ml je účinný i na druhy hmyzu, které jsou rezistentní vůči pyretroidům.

Návod k použití Protect 500 ml

Než začnete Protect 500 ml postřik na štěnice a blechy aplikovat, důkladně jej protřepejte. Po té otevřete okna a místnost ve které budete protect aplikovat důkladně větrejte jak při aplikaci, tak i několik minut po ní.

Jak použít přípravek proti štěnicím

Přípravek proti štěnicím Protect dávkujte následovně. 15 ml přípravku, což je asi 25 zmáčknutí kohoutku rozprašovače, na 1m² . Celá nádoba vystačí na ošetření 30 m². Aby byla aplikace účinná, a vyhubení štěnic dokonalé a trvalé je potřeba postřik opakovat v intervalu 2 - 3 týdny až do úplného vymizení štěnic. Většinou stačí postřik zopakovat dvakrát, ve vyjímečných případech je potřeba ho udělat třikrát. Postřik proti štěnicím aplikujte na místa jejich denních úkrytů soustřeďte se hlavně na postel a její  okolí. Při postřiku nevynechte : konstrukce postelí, odchlíplé tapety, švy matrací, konstrukce nočních stolků, lišty kolem podlah a stěn, rámy dveří, místa za obrazy, prostor pod koberci, pod lištami kolem oken a další úkryty.

Jak použít přípravek proti blechám

Sprej proti blechám dávkujte takto: 5 ml přípravku, což je přibližně 9 zmáčknutí kohoutku rozprašovače, na 1 m² . Vystačí pro ošetření 80 m². Sprej Protect jako jeden z mála přípravků proti blechám působí na všechny druhy blech, jak na ty co napadají člověka, tak i na ty, co napadají zvířata. Při aplikaci postřikem ošetřete celou plochu podlahy, všechny škvíry a stěny do výšky 1 m. Blechy často kladou vajíčka do pelíšků vašich mazlíčků, proto je vhodné pelíšky vyprat na 60 stupňů, případně postřik aplikovat i do nich a do jejich okolí. Po postřiku podlahu neumývejte po dobu alespoň jednoho týdne. Po umytí postřik opakujte. Neomytá místa jsou proti blechám chráněná po dobu 8 – 9 měsíců.

První pomoc při zasažení

V případě, že dojde k vdechnutí přípravku proti hmyzu, přemístěte postiženého na čerstvý vzduch, nechte jej v klidu a teple. Dojde-li k požití, vypláchněte důkladně ústa a vypijte alespoň 0,3 l vlažné vody. V žádném případě nevyvolávejte zvracení. Zasáhne-li vás přípravek do očí, důkladně je vymývejte po dobu min. 15 min. pitnou vodu. Při zasažení kůže, místo důkladně opláchněte vodou. Dojde-li ke kontaminaci oblečení, vyperte ho. V případě přetrvávajících potíží v jakémkoli z uvedených případů, vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku Protect 500 ml

Sprej Protect 500 ml skladujte v originálních uzavřených obalech, na suchých a dobře větraných místech, oddělené od potravin, nápojů, krmiv a hnojiv. Minimální teplota skladování: + 5 °C. Skladujte mimo dosah dětí, nepovolaných osob a domácích zvířat. Přípravek proti hmyzu Protect 500 ml by neměl být v blízkosti tepelných zdrojů ani slunečních paprsků.

Složení Protect 500 ml

Přípravek proti štěnicím a proti blechám Protect 500 ml obsahuje tyto účinné látky:

S – methoprén 2,8g/kg
Přírodní pyrethrum 1,8g/kg
Piperonyl butoxid 3,6g/kg

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 2 roky od data výroby

Balení Protect 500 ml

Plastový obal s mechanickým rozprašovačem o objemu 500 ml.

Upozornění související s bezpečností

Přípravky proti štenicím a blechám Protect jsou vysoce hořlavé. Chraňte je před otevřeným ohněm i horkými povrchy. Tento insekticid nesmí kontaminovat potraviny, nápoje ani krmiva. Dbejte na to, aby povrchy, které přichází do kontaktu s potravinami atd. nebyly taktéž kontaminovány. Sprej neslouží k ošetření zvířat. Přípravek je zakázáno používat v rozporu s etiketou, k jiným účelům, jiným způsobem, či v rozporu s platnými právními předpisy.

symbol-ghs02-100x100symbol-ghs09-100x100

NEBEZPEČÍ

Věty o nebezpečnosti:
H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před otevřeným plamenem a horkými povrchy – zákaz kouření.
P261 Zamezte vdechování par a aerosolů.
P303+361+353 Při styku s kůží nebo s vlasy: Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou, vlasy osprchujte.
P391 Uniklý produkt seberte.
P403+235 Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu.
Před použitím si důkladně přečtěte tuto etiketu.  Přípravkem nesmí být kontaminovány potraviny, nápoje ani krmiva, ani plochy, s kterými tyto přicházejí do kontaktu. Přípravek nesmí být aplikován přímo na zvířata. Přípravek nesmí být používán v rozporu s touto etiketou,  k jiným účelům, jiným způsobem, ani v rozporu s platnými právními předpisy.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Postřiky na štěnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.46 kg
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 5.11.2019
jo jde to
5
Avatar autora | 25.4.2019
+ cena

5
Avatar autora | 31.3.2019
+ Funguje dobře

5
Avatar autora | 26.2.2019
Prostě super a doufám že už mám konečne po starostech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: