AGRO Urychlovač kompostu se Zeolitem 1l přípravek pro urychlení zrání kompostu

Kód: 18486
173 Kč 142,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Kompostovací preparát na bázi přírodních užitečných mikroorganismů pro zahájení a urychlení kompostovacího procesu všech organických odpadů ze zahrady a vybraného kuchyňského a dalšího bioodpadu. Balení 1l vystačí na 2,5 m³ kompostu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

AGRO Urychlovač kompostu je vynikající pomocník pro vaši zahradu. Výrazně zkracuje dobu potřebnou pro vznik kompostu. Obsahuje směs nezávadných, užitečných bakterií a enzymů, které přirozenou cestou rozkládají odpad organického původu a zároveň snižují jeho objem. Umožňuje tak rychlé kompostování všech organických odpadů ze zahrady jako je kompostování posečené trávy nebo listí a vybraného kuchyňského a dalšího bioodpadu. Nosným prvkem urychlovače je Zeolit (přírodní hornina), na které jsou navázány účinné bakterie a enzymy. Po jejich aktivaci na sebe Zeolit poutá živiny, které následně postupně uvolňuje do půdy a mírní tak riziko přehnojení rostlin. Zeolit rovněž vylepšuje strukturu a vzdušnost půdy.

Návod k použití

Aplikace: z dózy odlepte přelepku na víčku, lehce poprašte suroviny ke kompostování a kompost zalijte jsou-li suroviny suché. Mladou posečenou trávu a mokrý kompost již nezalévejte. Kompost udržujte vlhký (ne přelitý, ani suchý). Dobré rozptýlení urychlovače mezi ukládané opady urychlí nastartování kompostovacího procesu.

Dávkování: 20 ml přípravku vystačí na 50 l odpadu (1 zahradní kolečko), balení 1l vystačí na 2,5 m³ kompostu (předávkování není na závadu)

Doporučení: Kompost by měl být vzdušný. Nedostatek kyslíku zpomaluje rozkladný proces.

První pomoc při zasažení

Při vážnějších případech, zejména při alergických reakcích, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při styku s kůží: omyjte vodou a mýdlem.
Při zasažení očí: oči vypláchněte proudem čisté vody.
Při požití: vypláchněte ústa a vypijte asi 0,5 l vody

Skladování přípravku

Skladujte na suchých místech odděleně od ostatních hnojiv, potravin a desinfekčních prostředků. Chraňte před přímým slunečním svitem.

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 2 roky od data výroby

Složení

užitečné bakterie a enzymy, zeolit

Balení

1l v plastové dóze s aplikátorem na víčku pro snadnou aplikaci

Upozornění související s bezpečností

Je potřeba zachovávat běžné zásady osobní hygieny a bezpečnosti při práci. Při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Oči chraňte brýlemi, nevdechujte prach. Používejte ochranné rukavice. Po skončení práce vždy ruce pečlivě omyjte vodou a mýdlem a kůži ošetřete regeneračním krémem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: