Urychlovač kompostu - Kouzlo Přírody 50ml kapalný přípravek z bylin pro urychlení procesu kompostování

Kód: 17112
102 Kč 84,30 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023

Kapalný přípravek z 6 druhů bylin je určený pro urychlení procesu kompostování bez nutnosti přehazování kompostu. Napomáhá rozložit organickou hmotu v kompostu a vytváří bohatý a kvalitní kompost. Obsažené byliny podporují přirozený proces kompostování a omezují zahnívání kompostu. Stačí velmi nízké dávkování. Použití tohoto přípravku je vhodné pro ekologické zemědělství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku

Jedná se o přírodní koncentrovaný extrakt ze směsi 6 druhů bylin. Díky obsaženým bylinám má antibakteriální účinky a zároveň i podporuje tvorbu užitečných bakterií. Obsažené byliny včetně heřmánku a kopřivy podporují přirozený proces kompostování a omezují zahnívání kompostu. Přípravek napomáhá rozložit organickou hmotu v kompostu a přeměnit ji na bohatý a kvalitní kompost, a to bez nutnosti přehazování kompostu. Stačí velmi nízké dávkování. Prolitím kompostu dojde k výraznému zkrácení doby nutné pro kompostování. Použití tohoto přípravku je vhodné pro ekologické zemědělství, pro domácí i průmyslové komposty.

Návod k použití

Před použitím koncentrát protřepejte. Aplikujte zálivkou na připravený kompost rozmícháním 1-2 ml koncentrátu v 10 l vody. Aplikujte na každou přidanou vrstvu (max. 10 cm/vrstvu)

Užitečné tipy - větší kusy zahradního odpadu zmenšete na malé kusy před přídáním do kompostu. Hromada kompostovaného materiálu by neměla být vyšší než 1 m.

První pomoc při zasažení

Při vážnějších případech, zejména při alergických reakcích, vyhledejte lékařskou pomoc.
Při styku s kůží: omyjte vodou a mýdlem.
Při zasažení očí: oči vypláchněte proudem čisté vody.
Při požití: vypláchněte ústa a vypijte asi 0,5 l vody

Skladování přípravku

Balený výrobek skladujte v původních obalech chráněný před klimatickými vlivy. Teplota nesmí přesáhnout +30°C. Uchovávejte mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Doba použitelnosti

Doba použitelnosti 2 let od data výroby

Složení

6 druhů bylin, kopřiva, heřmánek a další byliny

Balení

50 ml přípravku v plastové lahvičce s uzávěrem a odměrkou, v kartonové krabičce

Upozornění související s bezpečností

Je potřeba zachovávat běžné zásady osobní hygieny a bezpečnosti při práci. Při práci nejezte, nepijte a nekuřte. Používejte ochranné rukavice. Po skončení práce vždy ruce pečlivě omyjte vodou a mýdlem a kůži ošetřete reparačním krémem.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: