Hnojivo na jahody 1kg Organo-minerální hnojivo pro jahody a drobné ovoce

Kód: 18132
86 Kč 71,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Organominerální hnojivo pro podporu jahodníků v plození plných, šťavnatých a velkých plodů. Hnojivo je vhodné pro všechny druhy jahod pěstovaných v nádobách i ve volné půdě, ale také pro drobnoplodé ovoce jako jsou maliny, ostružiny, rybíz nebo josta. Díky svému unikátnímu složení uvolňuje živiny po dobu až 60 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika přípravku Hnojivo na jahody

Jedná se o organominerální vícesložkové hnojivo pro jahody, které díky svému unikátnímu složení uvolňuje živiny po dobu až 60 dní. Svým složením příznivě ovlivňuje vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje její úrodnost a podporuje jahodníky v plození plných, šťavnatých a velkých plodů. Obsahuje organické složky - pravou rohovinu - přírodní zdroj dusíku, která zabraňuje nežádoucímu přehnojení a reguluje vodní režim rostlin a kokosová vlákna, která půdu provzdnušní a umožní rostlinám vytvoření bohatého kořenového systému. Minerální složka zajistí nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů, působí v půdě již během několika dnů po aplikaci.
Hnojivo je vhodné pro všechny druhy jahod pěstovaných v nádobách i ve volné půdě, ale také pro drobnoplodé ovoce jako jsou maliny, ostružiny, rybíz nebo josta.
Peletová struktura hnojiva (válečky) je prakticá pro manipulaci a přesnou aplikaci.

Návod k použití

K 1 sazenici jahodníku jemně zapravte do půdy cca 20 g hnojiva - použijte přiloženou odměrku (1 odměrka =5 g) a poté zalijte. První přihnojení provádějte na začátku vegetace, druhé ihned po sklizni.
1kg - asi pro 50 jahodníků

První pomoc při zasažení

Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody
Při zasažení očí: oči vypláchněte proudem čisté vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování přípravku

výrobek skladujte na suchých, dobře větraných místech, v původním uzavřeném obalu, mimo dosah dětí, odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Složení

poměr živin: dusík– fosfor – draslík (5 - 4 - 8)
Obsah rizikových prvků splňuje zákonem stanovené limity v mg/kg hnojiva: kadmium 1, olovo 10, rtuť 1,0, arsen 20, chrom 50

Doba použitelnosti

5 let od data výroby

Balení

1 kg hnojiva v sáčku uzavíratelném zipem.

Upozornění související s bezpečností

Nejezte, nekuřte a nepijte při používání. Zamezte styku s kůží a očima. Používejte vhodný ochranný oděv a ochranné rukavice.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Organominerální hnojiva
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: