Weitech WK 0600 ultrazvukový odpuzovač hlodavců, veverek a hmyzu výkonný plašič hlodavců, veverek a hmyzu

Kód: 11008
1 839 Kč 1 519,83 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

účinnost:  na plochu až 325m²
odpuzuje: veverky, hlodavce, obtížný hmyz
napájení:  do zásuvky

Profesionální ultrazvukový plašič pro vnitřní použití vás spolehlivě zbaví hlodavců, veverek i obtížného hmyzu. Použití ultrazvuku představuje moderní a ekologickýzpůsob, jak se zbavit škůdců bez použití chemie. Umožňuje nastavení hlasitosti a frekvence pro co nejlepší výsledky. Ochrání plochu až 325 m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak plašič funguje

Plašič vydává akustické a ultrazvukové zvuky ve frekvenci 3 000 – 45 000 Hz. Ultrazvuk je akustické vlnění na nízké frekvenci, které některá zvířata vnímají, nebo využívají ke komunikaci. Zvuky plašiče Weitech WK 0600 zastrašují široké spektrum škůdců.

V závislosti na nastavení vás toto zařízení efektivně zbaví potkanů, myší, veverek, netopýrů, pavouků a jiného hmyzu. Přístroj je také účinný proti včelám a vosám. Ultrazvuková frekvence se během provozu zařízení neustále mění tak, aby si na ní škůdci nemohli snadno zvyknout.

Proti většině škůdců zapůsobí do dvou až tří dnů. Weitec WK 0600 se proti hlodavcům naplno projeví až po dvou týdnech. Pokud chcete zamezit návratu škůdců, nechte plašič trvale zapnutý.

V závislosti na nastavení Weitech WK 0600 ochrání plochu až 325 m², je proto k ideální k ochraně větších prostor jako jsou skladovací haly, chlévy, stáje, sklady apod. Tělo je vyrobené z kovu pro větší životnost. Přístroj je určen pouze pro vnitřní prostředí. Nevystavujte přístroj přílišné vlhkosti.

Umístění plašiče Weitech WK 0600

Pro ideální účinek je nutné umístit plašič do správné výšky. Proti molům blechám a pavoukům umístěte plašič 20 – 50 centimetrů nad zem. Pro plašení krys a myší umístěte přístroj 5 – 60 centimetrů nad zem.

Zapnutí, nastavení frekvence a hlasitosti

Zapojte do plašiče Weitech WK 0600 koncovku napájecího adaptéru a připojte adaptér do elektrické sítě. Zapněte přístroj pomocí tlačítka ON/OFF na zadní straně přístroje. Pokud je vše v pořádku, rozsvítí se LED kontrolka. Nad tlačítkem sloužícím k zapnutí naleznete přehledné schéma sloužící k správnému nastavení plašiče proti konkrétním škůdcům. Nad schématem se nacházejí tlačítka pro volbu frekvence a hlasitost. Zvolte správnou frekvenci a hlasitost podle náčrtu.

Úrovně hlasitosti:

Quiet = přístroj bude vydávat pouze ultrazvuk, který není slyšitelný pro člověka.
Med = Ultrazvuk kombinovaný s mírně slyšitelnými zvuky.
Loud = Nejhlasitější nastavení které je slyšitelné i pro lidi.

Napájení

Plašič Weitech WK 0600 je napájen pomocí adaptéru na 230V. Dostatečně dlouhý napájecí kabel umožňuje ideální umístění pro nejlepší účinek. Napájecí adaptér je součástí balení. Přístroj je úsporný, průměrná spotřeba je menší než 0,4 W. Přístroj je bezpečný pro lidi i hospodářská zvířata.

Plašič není účinný proti hospodářským zvířatům, jako jsou krávy koně ovce nebo slepice. Psům a kočkám neublíží, ale pravděpodobně se v závislosti na nastavení nebudou chtít zdržovat v jeho blízkosti. Weitech WK 0600 je naprosto bezpečný pro lidi i těhotné ženy.

Přístroj působí i na domácí mazlíčky jako jsou křečci, myšky nebo morčata. Před zapnutím plašiče je proto přesuňte z dosahu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora 27.11.2019 10:52
Dobrý den, prosím o info, zda plašič Weitech WK0600 lze použít i na venkovní kotce, výběhy. Potřeboval bych se zbavit ve výběhu pro slepice o velikosti cca 50 m2 potkanů, které nemohu chytit do žádné pasti a jed nechci použít, protože mám strach, zda by se mi neotrávily i slepice.Plašič by byl umístěn pod střechou, ale venku.Děkuji.
Odpovědět
A Avatar autora 27.11.2019 12:39
Dobrý den, tento typ plašiče by vadil i slepicím. Třeba WK0300 by jim nevadil. Ale potkanů Vás v tomto případě žádný plašič nezbaví. Pokud je potkan zvyklý, že má v místě zdroj potravy, tak pískání plašiče krátkodobě přetrpí, nažere se, a jde se schovat někam kde má klid. Plašiče je lepší používat jako prevenci výskytu hlodavců, nebo v místnostech, kde není potrava. Dostatek potravy způsobuje i to, že potkan nechce návnadu z pasti. I s deratizačními nástrahami bývá problém - potkan dá přednost potravě, kterou zná, a má jí prověřenou. Nástrahy jsou vyráběny tak, aby byly pro hlodavce co nejatraktivnější, ale i tak je základ snažit se potkanům zamezit v přístupu ke krmivu (na noc ho přikrývat nebo schovávat, skladovat ho v uzavřených nádobách, ...) A potom vám nezbude stejně nic jiného než potkany vytrávit.