Weitech WK 0100 - odpuzovač zvířat Weitech WK 0100 - odpuzovač zvířat

Kód: 11303
1 072 Kč 885,95 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
10.2.2023

Weitech WK 0100 - odpuzovač zvířat vysílá zvukové vlny v okruhu 3 až 4 m, čímž nechtěným zvířatům znepříjemňuje pobyt v chráněném prostoru a ti se tak raději přesunou jinam. Ideální použití k ochraně zahrad, aut, garáží, okolí popelnic apod. Učinný bojovník proti celé řadě zvířat jako jsou krysy, myši, plši, kuny, ale i kočky, psi a hlodavci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu

Weitech WK 0100 odpuzovač zvířat vysílá zvukové vlny v okruhu 3 - 4 m, čímž nechtěným zvířatům znepříjemňuje pobyt v chráněném prostoru a ti se tak raději přesunou jinam. Tento plašič je účinným bojovníkem proti celé řadě zvířat jako jsou krysy, myši, plši, kuny, ale i kočky, psi a hlodavci. Ideální použití je k ochraně zahrad, aut, garáží, okolí popelnic apod. Chrání maximální plochu 40 m². Pokrytí celého zařízení je 360°.

Návod k použití

Přístroj zapnete stisknutím tlačítka On/Off. Zelená dioda LED na horní straně přístroje začne blikat a přístroj bude 30 vteřin vysílat na ruzných slyšitelných frekvencích. Přístroj se restartuje po dobu 30 vteřin každé 3,5 min. Jakmile je přístroj téměř vybitý, svítilna červeně bliká a vypne se za 1h 30min poté, pokud není nabita. Nabíjí se pomocí USB: jedno úplné nabitíumožňuje 30 denní používání.

nabíjení

Nabití baterie přístroje zahájíte tak, že vyjmete jednotku z lůžka otočením proti směru hodinových ručiček. Dále odstraňte ochranu nabíjecího portu nacházejíciho se po straně přístroje a zasuňte do něj konektor micro-USB ( s kalelem 1,5 m, který je součástí balení). Zasuňte rovněž konektor standardního USB do nabíjecího portu 5 V,  modrá dioda LED nad přístrojem se rozbliká. ˇUplné nabíjení přístroje může trvat 4 až 5 hodin. Jakmile je přístroj zcela nabitý, kontrolka se ustálí na modré. 

Instalace

Připevnění pomocí oboustrané lepící pásky: očistěte spodek držáku, odstraňte ochranu oboustranné lepící pásky na jedné straně a přilepte ji na kruhovou plochu. Zvolete plochu, kde přístroj připevníte, a očistěte ji. Odstraňte ochrannou folii oboustranné lepící pásky a přitlačte zařízení na plochu, aby se připevnilo.

Připevnění pomocí šroubů: Postavte přístroj na požadovanou plochu. Přidržte montážní desku na ploše a tužkou vyznačte otvory. Vytvořte 4 otvory v ploše a poté přitáhněte šrouby. Nepřitahujte je příliš silně, aby montážní deska nepraskla.

 

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento přístroj je určen k použití v prostoru soukromém majetku uživatele. V případě umístění venku by mohly sousedy rušit některé zvuky, jež přístroj vydává. Doporučujem proto instalovat jej více než 20 metrů od místa, kde by mohl vadit sousedům, pokud vás neodděluje žádná překážka zdi apod.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

Nekopírujte texty ani fotografie. Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.hubeni-skudcu.cz 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače Weitech
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: